Strategia komunikacji

Usługa, której nie możesz pominąć, jeśli mierzysz wysoko. Sięgnij po strategię komunikacji: poznaj swoich odbiorców, znajdź ich w internecie i mów do nich atrakcyjnym językiem korzyści. Rób marketing jak należy i wyprzedź konkurencję.

Świadomość

Dzięki profesjonalnej strategii, dowiesz się, do kogo powinieneś kierować swoje treści, jakie korzyści podkreślać i gdzie o nich mówić, żeby skutecznie budowały wizerunek, lojalność i dobre wyniki sprzedaży.

Ekonomia

Dobierając odpowiednie media – kanały dotarcia do klienta, skierujesz swoją energię tam, gdzie ma szansę zaowocować sprzedażą. Nie będziesz wydawać pieniędzy na kampanie, które się nie opłacą.

Spójność

Strategia komunikacji jest instrukcją dla Twoich obecnych i przyszłych pracowników, jak mówić do klientów. Zdefiniuj i przypieczętuj wartości Twojej marki.

Unikalność

Wreszcie wyraźnie się wyróżnisz. Silny, rozpoznawalny i zapadający w pamięć charakter marki umożliwi Ci podniesienie marży na produkty i usługi.

Stwórz z nami nowy początek

Strategia komunikacji w Rocket Media

Nasz zespół strategii i content marketingu zbudowaliśmy na wszechstronnych kompetencjach. Są w nim byli dziennikarze, redaktorzy internetowi, specjaliści z zakresu Public Relations i psychologii biznesu. Nad głównymi założeniami Twojej nowej strategii komunikacji będą pracować wspólnie podczas burzy mózgów. Stworzą dla Ciebie nie tylko nowoczesną i atrakcyjną, ale też skuteczną narrację: od postów i reklam w social mediach, przez stronę internetową i bloga aż po ostateczne wezwania do działania w Twoich ofertach.

Nie ma złego momentu na opracowanie strategii komunikacji. Oczywiście jest to podstawa, która powinna powstać równolegle z komunikacją wizualną marki, ale również później może dać znaczące efekty: pomoże uporządkować wiedzę o firmie i jej klientach, sprecyzuje komunikaty, których warto używać i wskaże kanały, w które opłaca się inwestować. Pozwoli nie tylko skuteczniej trafiać w emocje i potrzeby Twoich obecnych klientów, ale też kreować potrzeby wśród nowej, bardziej atrakcyjnej dla Ciebie grupy docelowej.

Zróbmy to razem

Lubisz mieć kontrolę i chcesz w pełni uczestniczyć w tworzeniu strategii? A może czujesz, że Twój zespół marketingowy potrzebuje zastrzyku kreatywności? Weź udział w warsztatach strategicznych z naszymi ekspertami. Wspólnie przeprowadzimy burzę mózgów, a następnie sformułujemy cele i założenia komunikacyjne. Podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i wyjaśnimy wszystkie zawiłości e-marketingowego świata. Poznaj lepiej swoją markę i przedstaw ją swoim klientom w zupełnie nowym, atrakcyjniejszym świetle.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211