Depozycjonowanie

SERM (Search Engine Reputation Management) to zarządzanie wynikami wyszukiwania, nazywane potocznie depozycjonowaniem. Umożliwia usuwanie wybranych informacji z zasięgu wzroku internautów, czyli „spychanie” ich na dalsze pozycje w Google.

Wizerunek

Depozycjonowanie umożliwia ukrycie nieprzychylnych opinii lub nieaktualnych informacji na niższych pozycjach wyszukiwania. Nie trać zaufania Klientów.

Kontrola

Decyduj, jakie komunikaty dotrą do Twoich Klientów przez internet. Twój biznes, Twoje zasady. Wykorzystaj depozycjonowanie do walki z konkurencją.

Legalność

W Rocket Media stosujemy metody zgodne z prawem i netykietą. Sięgnij po pomoc, która będzie nie tylko skuteczna, ale i bezpieczna.

Przyszłość

Potknięcia zdarzają się najlepszym. Pomóż Klientom zapomnieć o Twoich błędach i konsekwentnie idź do przodu.

Depozycjonowanie w Rocket Media

Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc

Ponad 70% internautów nigdy nie zagląda na drugą stronę Google. Są sytuacje, gdy warto to wykorzystać. Jeśli Twoja firma ma za sobą trudny okres, pomożemy Ci oddzielić się od niego grubą kreską. Wykorzystaj depozycjonowanie i selekcjonuj informacje pojawiające się w sieci na Twój temat. Wyrusz z nami na misję ratunkową. Stawką są Twój wizerunek i wyniki sprzedażowe.

Prowadzisz sklep internetowy i codziennie otrzymujesz dziesiątki różnych opinii? Padłeś ofiarą nieuczciwej konkurencji? A może przygotowujesz się do rebrandingu i chcesz ujednolicić komunikację? Dowiedz się, jak możesz wykorzystać SERM, by zarabiać więcej i cieszyć się renomą, na jaką zasługujesz. Sięgnij po nasze umiejętności techniczne, doświadczenie marketingowe i zwyczajne ludzkie wsparcie.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211