Case study

Poznaj historie naszych Klientów i przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy. Zainspiruj się i wyobraź sobie swój sukces. Nieważne, gdzie teraz jest Twój biznes. Z nami może być na szczycie już wkrótce.

Case Study

Zespół Rocket Media

Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media

262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media

Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

Czytaj dalej

Też chcesz osiągać świetne wyniki?

Skontaktuj się z nami
Zespół Rocket Media

Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media

Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media

Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

Czytaj dalej

Nasi klienci

Opinie o Rocket Media

Z Rocket Media współpracuję od kilku lat przy różnych projektach w obszarze SEO i SEM. Zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie, zaangażowanie i zrozumienie specyfiki biznesu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego partnera, profesjonalizmu w obszarze performance marketingu i usług dostosowanych do swoich potrzeb.

Maciej Nikodemski
Head of Marketing

Z przyjemnością polecam agencję Rocket Media, która była odpowiedzialna za kampanie online dla naszych projektów. To zespół profesjonalistów, którzy potrafią słuchać i rekomendować najlepsze rozwiązania do wytycznych klienta. Ważnym aspektem naszej współpracy była skuteczna komunikacja – zawsze byliśmy na bieżąco informowani o postępach i zmianach w kampaniach. Agencja Rocket Media potrafiła dostosować strategię do naszych indywidualnych potrzeb, dostarczając nam cennych danych i raportów, co pomagało nam monitorować efekty działań.

Alfred Wagner
Z-ca dyrektora Wydziału Promocji Miasta i Turystyki

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalizmu oraz zaangażowania całego zespołu agencji Rocket Media w prowadzeniu dla nas kampanii marketingu internetowego. Ich rzetelność i skrupulatność w realizowaniu strategii przyniosły nam znakomite efekty, widoczne m.in. we wzroście ruchu na naszej stronie internetowej oraz poprawie pozycji w wynikach wyszukiwania. Nasze cele dotyczące widoczności online osiągnęliśmy również dzięki doskonałej komunikacji z agencją. Ich regularne raporty i dostępność okazały się nieocenione w procesie współpracy.

Jarosław Czarny
Kierownik ds. koordynacji projektów

Cieszę się, że powierzyłem działania SEO Rocket Media. To zespół pełen zaangażowania, którego celem jest nie tylko zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, ale także osiągnięcie konkretnych celów biznesowych klienta. W pełni polecam tę agencję wszystkim, którzy poszukują partnera do skutecznej optymalizacji swojej witryny. Ich profesjonalizm, skuteczność i doskonała komunikacja z pewnością przyniosą pozytywne rezultaty.

Paweł Żytnowski
Właściciel

Są otwarci na dyskusję, jasno deklarują, które działania będę efektywne, a z których warto zrezygnować, doradzają klientowi – jednocześnie słuchając jego potrzeb, akceptując przyjętą przez klienta strategię i wskazując najlepsze w danym przypadku rozwiązania.

Jagoda Klonowska
PR Manager

Terminowość, zaangażowanie i efekty. Tak w skrócie można określić naszą współpracę z agencją Rocket Media.  Agencja jest również elastyczna, myśli innowacyjnie i dopasowuje się do naszych nowych projektów, które czasami wychodzą poza paletę ich standardowego działania.

Aleksandra Gilewska
Manager ds. marketingu