Pozycjonowanie

97% internautów, po wpisaniu frazy w Google, odwiedza tylko witryny z pierwszej strony wyszukiwarki. Jeśli chcesz do nich dotrzeć, nie możesz pozwolić sobie na dalsze pozycje. Ale widoczność to niejedyna korzyść pozycjonowania.

Wizerunek

Wysoka pozycja w Google to jasny komunikat, że należysz do najlepszych w swojej branży. Zyskujesz zaufanie Klienta już na starcie.

Celność

Docierasz do Klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą. I to w momencie, w którym właśnie potrzebują Twoich usług lub produktów.

Sprzedaż

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne i kompleksowe wsparcie SEO, możesz liczyć nie tylko na wzrost widoczności, ale także wyników sprzedażowych.

Wiedza

Skuteczne pozycjonowanie wymaga ciągłej analizy podejmowanych działań i osiąganych wyników. Dzięki SEO dowiesz się, co najlepiej działa na Twoich Klientów.

Pozycjonowanie w Rocket Media

Czym wyróżniają się nasze usługi SEO?

W Rocket Media wykorzystujemy kompetencje wszystkich naszych specjalistów. Przy projektach mających na celu poprawę widoczności strony internetowej w Google, pracują nie tylko pozycjonerzy, ale też eksperci z zakresu analityki internetowej, płatnych kampanii reklamowych online oraz content marketingu. Zyskujesz dzięki temu holistyczne i kreatywne podejście e-marketingowe, które gwarantuje skuteczność, wysoką jakość i możliwość błyskawicznego reagowania na zmieniającą się sytuację rynkową.

Nie boimy się trudnych branż. Wśród naszych Klientów są firmy medyczne, finansowe, budowlane i sklepy internetowe z najbardziej konkurencyjnych sektorów handlu. Dołączając do nas, skorzystasz z wieloletniego doświadczenia w podejmowaniu największych wyzwań SEO. Pozycjonowanie, jako jedna z najbardziej dynamicznych dziedzin marketingu, wymaga także ciągłej nauki i śledzenia aktualności branżowych. Nasi eksperci nie tylko zawsze są na bieżąco, ale też przekazują wiedzę ekspercką dalej, publikując najważniejsze newsy na blogu.

W naszej ofercie znajdziesz kluczowe rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej działalności: SEO lokalne lub ogólnopolskie, pozycjonowanie aplikacji, budowanie zaplecza, pozyskiwanie linków z silnych źrodeł i wiele innych elementów składających się na Twój sukces. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wyjaśnimy Ci każde niezrozumiałe słowo i mechanizm. Zależy nam na tym, żebyś wiedział, jakie czynności podejmujemy w Twoim imieniu. To podejście widać też w naszych przejrzystych, comiesięcznych raportach.

Z Rocket Media lecisz wyżej

Pozycjonowanie stron internetowych w Rocket Media to nie tylko cyfry i wykresy. Pracując dla Ciebie pamiętamy o Twoim wizerunku i wartościach Twojej marki. Dopasowujemy strategię tak, żebyś nie tylko docierał do potencjalnych Klientów, ale także wzbudział ich zaufanie i lojalność. Obserwujemy ich zachownia na Twojej stronie i podpowiadamy, co warto zmienić pod kątem użyteczności (UX), żeby w pełni wykorzystać potencjał witryny. Tworząc treści SEO, wykorzystujemy elementy content marketingu, PR-u i dziennikarstwa prasowego.

Wypełnij formularz

Wybrany: Pakiet Optimum
Wyślij swoje dane i dowiedz się, jak zrealizujemy Twój cel.

  *pole wymagane

  Case Study

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej

  Milion złotych przychodu w 3 miesiące. Jak to zrobiliśmy?

  Czasem zupełnie nie słuchamy naszych klientów. Tak zdarzyło się, gdy pewien sklep narciarski zwrócił się do Rocket Media z prośbą o zwiększenie wyników sprzedaży w sezonie. Chciał, by zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł 1000%. Zamiast tego, osiągnęliśmy 2500%. Cóż, zdarza się. Najlepszym.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę