Pozycjonowanie

97% internautów, po wpisaniu frazy w Google, odwiedza tylko witryny z pierwszej strony wyszukiwarki. Jeśli chcesz do nich dotrzeć, nie możesz pozwolić sobie na dalsze pozycje. Ale widoczność to niejedyna korzyść pozycjonowania.

Wizerunek

Wysoka pozycja w Google to jasny komunikat, że należysz do najlepszych w swojej branży. Zyskujesz zaufanie Klienta już na starcie.

Celność

Docierasz do Klientów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą. I to w momencie, w którym właśnie potrzebują Twoich usług lub produktów.

Sprzedaż

Jeśli zdecydujesz się na profesjonalne i kompleksowe wsparcie SEO, możesz liczyć nie tylko na wzrost widoczności, ale także wyników sprzedażowych.

Wiedza

Skuteczne pozycjonowanie wymaga ciągłej analizy podejmowanych działań i osiąganych wyników. Dzięki SEO dowiesz się, co najlepiej działa na Twoich Klientów.

Pozycjonowanie w Rocket Media

Czym wyróżniają się nasze usługi SEO?

W Rocket Media wykorzystujemy kompetencje wszystkich naszych specjalistów. Przy projektach mających na celu poprawę widoczności strony internetowej w Google, pracują nie tylko pozycjonerzy, ale też eksperci z zakresu analityki internetowej, płatnych kampanii reklamowych online oraz content marketingu. Zyskujesz dzięki temu holistyczne i kreatywne podejście e-marketingowe, które gwarantuje skuteczność, wysoką jakość i możliwość błyskawicznego reagowania na zmieniającą się sytuację rynkową.

Nie boimy się trudnych branż. Wśród naszych Klientów są firmy medyczne, finansowe, budowlane i sklepy internetowe z najbardziej konkurencyjnych sektorów handlu. Dołączając do nas, skorzystasz z wieloletniego doświadczenia w podejmowaniu największych wyzwań SEO. Pozycjonowanie, jako jedna z najbardziej dynamicznych dziedzin marketingu, wymaga także ciągłej nauki i śledzenia aktualności branżowych. Nasi eksperci nie tylko zawsze są na bieżąco, ale też przekazują wiedzę ekspercką dalej, publikując najważniejsze newsy na blogu.

W naszej ofercie znajdziesz kluczowe rozwiązania dopasowane do charakteru Twojej działalności: SEO lokalne lub ogólnopolskie, pozycjonowanie aplikacji, budowanie zaplecza, pozyskiwanie linków z silnych źrodeł i wiele innych elementów składających się na Twój sukces. Jednocześnie możesz mieć pewność, że wyjaśnimy Ci każde niezrozumiałe słowo i mechanizm. Zależy nam na tym, żebyś wiedział, jakie czynności podejmujemy w Twoim imieniu. To podejście widać też w naszych przejrzystych, comiesięcznych raportach.

Z Rocket Media lecisz wyżej

Pozycjonowanie stron Wrocław w Rocket Media to nie tylko cyfry i wykresy. Pracując dla Ciebie pamiętamy o Twoim wizerunku i wartościach Twojej marki. Dopasowujemy strategię tak, żebyś nie tylko docierał do potencjalnych Klientów, ale także wzbudział ich zaufanie i lojalność. Obserwujemy ich zachownia na Twojej stronie i podpowiadamy, co warto zmienić pod kątem użyteczności (UX), żeby w pełni wykorzystać potencjał witryny. Tworząc treści SEO, wykorzystujemy elementy content marketingu, PR-u i dziennikarstwa prasowego.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211