Usługi

Przeczytaj więcej o usługach, w których się specjalizujemy. Pamiętaj, że wybór jednej z nich nie oznacza rezygnacji z pozostałych. W Rocket Media pracujemy projektowo i dobieramy działania tak, by w pełni wykorzystać Twój potencjał.

Planowanie

Na tym etapie wspólnie precyzujemy cele i ustalamy, jakimi metodami oraz w jakim czasie możesz je osiągnąć. Szczegółowy plan zapisujemy w przejrzysty sposób w umowie.

Wdrożenie

Wprowadzamy plan w życie. Wykorzystujemy kompetencje każdego członka załogi, by osiągnąć założone cele. Reagujemy na nagłe zmiany i pojawiające się trendy marketingowe.

Optymalizacja

Codziennie obserwujemy wyniki naszych działań. Dzięki znajomości zaawansowanych narzędzi analitycznych na bieżąco wyciągamy wnioski i udoskonalamy strategię.

Raportowanie

Co miesiąc przekazujemy Ci przejrzysty i zrozumiały raport z naszych działań. W każdej chwili możesz też kontaktować się z nami, zadawać pytania i konsultować wątpliwości.

Usługi

SEO

Dobre SEO to nie tylko wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google. To także budowanie Twojego wizerunku, wzmocnienie rozpoznawalności marki i realne przełożenie na wyniki sprzedażowe.

Pozycjonowanie

Czy doskonała widoczność witryny w Google może iść w parze z użytecznością strony i jakościowymi treściami? Dla nas to oczywiste.

Audyt SEO

Nie osiągniesz najlepszych wyników, jeśli Twoja strona ma słabe punkty. Audyt SEO wskaże Ci kluczowe elementy, o które musisz zadbać.

Audyt konta Google Analytics

By zdobyć i utrzymać wysoką pozycję, trzeba wnikliwie analizować wyniki działań. Czy Twój Analytics przekazuje rzetelne informacje?

Depozycjonowanie

Ukryj treści naruszające dobre imię Twojej firmy. Wykorzystaj naszą zręczność w zakresie legalnego zarządzania wynikami wyszukiwania.

Pozycjonowanie lokalne

46% zapytań w wyszukiwarce Google dotyczy wyników o charakterze regionalnym. Badania pokazują, że aż 78% z nich owocuje dokonaniem zakupu offline. Jeśli pragniesz dotrzeć do potencjalnych Klientów w najbliższej okolicy, powinieneś zadbać o pozycjonowanie lokalne.

Pozycjonowanie sklepów

Z wachlarzu usług SEO, pozycjonowanie sklepów jest tą najbardziej wymagającą. Witryny e-commerce mają zwykle rozbudowaną strukturę i treści. To daje dużo możliwości, ale też wymaga doświadczenia i wiedzy ze strony agencji.

Analityka internetowa

Głęboka analiza danych to klucz do optymalizacji kampanii i podnoszenia skuteczności kampanii. Poznaj możliwości analityki internetowej.

Audyt UX

Użyteczna strona internetowa osiąga lepsze wyniki w Google. Audyt UX wskaże, jak możesz ulepszyć swoją witrynę internetową.

PPC

Płatne reklamy online będą najlepsze, gdy chcesz sprzedać konkretny produkt lub usługę. Działają błyskawicznie, precyzyjnie realizują cel, a w rękach ekspertów mogą mieć naprawdę imponujący współpczynnik zwrotu z inwestycji.

Kampania Google Ads

Wyprzedź konkurencję: pojawiaj się w sponsorowanych wynikach wyszukiwania. Wybierz Google Ads i zdobywaj szczyty słupków sprzedażowych.

Kampania Facebook Ads

Twoi Klienci są w social mediach? Dotrzyj do nich technologią i perswazyjnym przekazem. Postaw na inteligentne algorytmy Facebook Ads.

Kampania LinkedIn Ads

Reprezentujesz branżę B2B? Odkryj płatne możliwości reklamy na LinkedIn. Docieraj z ofertą bezpośrednio do osób decyzyjnych.

Audyt konta reklamowego

Twoje dotychczasowe kampanie internetowe nie dawały spodziewanych efektów? Nasi eksperci przyjrzą się im i wskażą przyczynę problemu.

Kampania TikTok Ads

Budowa zasięgu i pozyskanie konwersji niskim kosztem? Dowiedz się więcej o zaletach kampanii na popularnym TikToku.

Strategia i Content Marketing

Nie wystarczy dotrzeć do Klienta z pomocą internetowych algorytmów. Trzeba jeszcze wiedzieć, co mu powiedzieć. Content marketing to treści, które przekonują do działania. Wykorzystaj najstarsze narzędzie sprzedaży: słowo.

Strategia komunikacji

Ludzie sukcesu najpierw myślą, potem mówią. Strategia komunikacji to Twoje narzędzie do tworzenia spójnych i skutecznych komunikatów.

Copywriting

Odkryj copywriting, który dba nie tylko o frazy SEO, ale także o styl, jakość i skuteczność przekazu. Rozgrzej wyobraźnię Klientów.

Prowadzenie bloga firmowego

Regularnie prowadzony blog firmowy to ogromne wsparcie dla wyników SEO i możliwość kreowania potrzeb Twoich klientów. Stwórz go mądrze.

Audyt contentu

Czy teksty na Twojej stronie sprzedają? Czy w oczy rzuca się najważniejsze? Czy to, co mówisz, wyróżnia Cię z tłumu? Sprawdź.

Social media

Facebook, Instagram a może TikTok? Wykorzystaj potencjał, jak tkwi w platformach codziennie odwiedzanych przez miliony użytkowników.

Wypełnij formularz

    Daj znać, jak możemy Ci pomóc*