Kampania Facebook Ads

Nikt tak dobrze nie zna Twoich klientów, jak Facebook. Wykorzystaj moc social mediów i pojawiaj się ze swoją reklamą w odpowiednim miejscu i czasie. Wybierz płatne kampanie Facebook Ads i obserwuj, jak konwertują kliki.

Targetowanie

Facebook skrupulatnie zbiera informacje o swoich użytkownikach i dzięki temu umożliwia maksymalnie precyzyjne określenie grupy docelowej. Wykorzystaj to.

Cena

Model rozliczania się za reklamy na Facebooku jest po Twojej stronie. Budżet promocji zmniejsza się proporcjonalnie do kliknięć, nie do upływającego czasu.

Remarketing

Nie dawaj o sobie zapomnieć. Wyświetlaj reklamy osobom, które już przeglądały Twoją stronę. Wiele osób potrzebuje dodatkowych bodźców, by podjąć decyzję o zakupie.

Przyjazność

Charakter Facebook Ads nie jest nachalny. Różnorodne formy kreacji dają szansę na stosowanie dyskretnej perswazji. Twórz reklamy atrakcyjne wizualnie.

A gdyby tak Twoja reklama wyświetlała się tylko osobom, co do których mamy pewność, że polubią Twoje produkty lub usługi? Z Facebook Ads to możliwe. Wykorzystaj analityczne umysły naszych ekspertów PPC i korzystaj z najbardziej zaawansowanych technik targetowania. Pomożemy Ci precyzyjnie określić Twoją grupę docelową: od wieku i płci, poprzez hobby i zainteresowania, aż po życiowe doświadczenia i sukcesy. Stworzymy atrakcyjną kreację oraz skuteczną strategię dotarcia, a na koniec przedstawimy Ci czytelny raport z podjętych działań.

Facebook Ads to nie tylko możliwość dotarcia do konkretnych osób, lecz także różnorodność form: reklama na Facebooku może być zdjęciem, grafiką, filmem, karuzelą zdjęć, wydarzeniem – to daje wręcz nieskończone możliwości kreacji. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak powinna wyglądać Twoja reklama, pomożemy Ci stworzyć perswazyjny przekaz. Specjaliści z poszczególnych zespołów Rocket Media współpracują ze sobą: w przypadku płatnych reklam wykorzystujemy analityczne kompetencje ekspertów PPC oraz kreatywne umysły content marketerów.

W Rocket Media nie istnieją dla nas trudne branże. Chętnie podejmujemy wyzwania takie jak: specjalistyczny produkt, niszowa usługa czy silna konkurencja. Zawsze jednak będziemy z Tobą szczerzy – przed rozpoczęciem kampanii oszacujemy możliwe wyniki i wskażemy prawdopodobny współczynnik zwrotu z inwestycji. Może też okazać się, że lepsze rezultaty zapewnią Ci inne narzędzia PPC: Google Ads lub reklamy na LinkedIn – weźmiemy to pod uwagę i razem z Tobą zastanowimy się, jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał.

Znasz już dobrze Facebook Ads?

Jeśli jesteś już weteranem płatnych reklam na Facebooku, ale wciąż czujesz, że nie uzyskujesz najlepszych możliwych wyników, zamów u nas audyt konta reklamowego. Fachowym okiem przeanalizujemy ustawienia Twoich kampanii i wskażemy Ci obszary, które wymagają dopracowania. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie szczegółowy i przejrzysty raport, w którym krok po kroku wyjaśnią, jakie działania mogą wpłynąć na zwiększenie skuteczności Facebook Ads. W e-marketingu nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze możesz zrobić więcej.

Wypełnij formularz

Wybrany: Pakiet Optimum
Wyślij swoje dane i dowiedz się, jak zrealizujemy Twój cel.

  *pole wymagane

  Case Study

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej

  Milion złotych przychodu w 3 miesiące. Jak to zrobiliśmy?

  Czasem zupełnie nie słuchamy naszych klientów. Tak zdarzyło się, gdy pewien sklep narciarski zwrócił się do Rocket Media z prośbą o zwiększenie wyników sprzedaży w sezonie. Chciał, by zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł 1000%. Zamiast tego, osiągnęliśmy 2500%. Cóż, zdarza się. Najlepszym.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKETMEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę