Kampania Facebook Ads

Nikt tak dobrze nie zna Twoich klientów, jak Facebook. Wykorzystaj moc social mediów i pojawiaj się ze swoją reklamą w odpowiednim miejscu i czasie. Wybierz płatne kampanie Facebook Ads i obserwuj, jak konwertują kliki.

Targetowanie

Facebook skrupulatnie zbiera informacje o swoich użytkownikach i dzięki temu umożliwia maksymalnie precyzyjne określenie grupy docelowej. Wykorzystaj to.

Cena

Model rozliczania się za reklamy na Facebooku jest po Twojej stronie. Budżet promocji zmniejsza się proporcjonalnie do kliknięć, nie do upływającego czasu.

Remarketing

Nie dawaj o sobie zapomnieć. Wyświetlaj reklamy osobom, które już przeglądały Twoją stronę. Wiele osób potrzebuje dodatkowych bodźców, by podjąć decyzję o zakupie.

Przyjazność

Charakter Facebook Ads nie jest nachalny. Różnorodne formy kreacji dają szansę na stosowanie dyskretnej perswazji. Twórz reklamy atrakcyjne wizualnie.

A gdyby tak Twoja reklama wyświetlała się tylko osobom, co do których mamy pewność, że polubią Twoje produkty lub usługi? Z Facebook Ads to możliwe. Wykorzystaj analityczne umysły naszych ekspertów PPC i korzystaj z najbardziej zaawansowanych technik targetowania. Pomożemy Ci precyzyjnie określić Twoją grupę docelową: od wieku i płci, poprzez hobby i zainteresowania, aż po życiowe doświadczenia i sukcesy. Stworzymy atrakcyjną kreację oraz skuteczną strategię dotarcia, a na koniec przedstawimy Ci czytelny raport z podjętych działań.

Facebook Ads to nie tylko możliwość dotarcia do konkretnych osób, lecz także różnorodność form: reklama na Facebooku może być zdjęciem, grafiką, filmem, karuzelą zdjęć, wydarzeniem – to daje wręcz nieskończone możliwości kreacji. Jeśli nie wiesz jeszcze, jak powinna wyglądać Twoja reklama, pomożemy Ci stworzyć perswazyjny przekaz. Specjaliści z poszczególnych zespołów Rocket Media współpracują ze sobą: w przypadku płatnych reklam wykorzystujemy analityczne kompetencje ekspertów PPC oraz kreatywne umysły content marketerów.

W Rocket Media nie istnieją dla nas trudne branże. Chętnie podejmujemy wyzwania takie jak: specjalistyczny produkt, niszowa usługa czy silna konkurencja. Zawsze jednak będziemy z Tobą szczerzy – przed rozpoczęciem kampanii oszacujemy możliwe wyniki i wskażemy prawdopodobny współczynnik zwrotu z inwestycji. Może też okazać się, że lepsze rezultaty zapewnią Ci inne narzędzia PPC: Google Ads lub reklamy na LinkedIn – weźmiemy to pod uwagę i razem z Tobą zastanowimy się, jak najlepiej wykorzystać Twój potencjał. Jeśli interesuje Cię prowadzenie fanpage na Facebooku, to skorzystaj z oferty Frank & Greg Agency frankandgreg.com/social-media-organiczne/facebook/

Znasz już dobrze Facebook Ads?

Jeśli jesteś już weteranem płatnych reklam na Facebooku, ale wciąż czujesz, że nie uzyskujesz najlepszych możliwych wyników, zamów u nas audyt konta reklamowego. Fachowym okiem przeanalizujemy ustawienia Twoich kampanii i wskażemy Ci obszary, które wymagają dopracowania. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie szczegółowy i przejrzysty raport, w którym krok po kroku wyjaśnią, jakie działania mogą wpłynąć na zwiększenie skuteczności Facebook Ads. W e-marketingu nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze możesz zrobić więcej. 

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211