Audyt SEO

Każde przedsięwzięcie powinno opierać się o solidny plan. Dla skutecznego pozycjonowania jest nim Audyt SEO – dokument, w którym wskażemy Ci mocne i słabe strony Twojej witryny i zaproponujemy optymalne metody budowania widoczności.

Wiedza

Dowiesz się, jak oceniają Twoją stronę algorytmy Google i czy jest przyjazna dla Twoich Klientów. Innymi słowy, czy ma szansę na sukces w internetowym wszechświecie.

Plan działania

Mając w rękach przejrzysty audyt SEO możesz zdecydować, kiedy, z kim i jakimi metodami chcesz rozpocząć wyścig o widoczność i konwersje.

Oszczędność

Rzetelnie przeprowadzony audyt SEO wskaże Ci zarówno opłacalne, jak i nieopłacalne działania e‑marketingowe. Nie wydasz pieniędzy bezpodstawnie.

Kontrola

Przekonasz się, czy obecni specjaliści rzetelnie dbają o Twoją witrynę. Od tego, czy jest w dobrych rękach, zależy w końcu Twój sukces sprzedażowy.

Audyt SEO z Rocket Media

Co zyskasz na współpracy z nami?

Nasi specjaliści wiedzą, że udana współpraca z Klientem opiera się na zrozumiałej komunikacji. Audyt SEO, czyli dokument który przygotujemy, będzie przejrzysty, czytelny i przystępny. Zadbamy o to, żebyś w oparciu o wiedzę z audytu SEO, mógł samodzielnie podejmować decyzje o dalszych działaniach. Nie zostawimy Cię jednak samego z nową wiedzą – w Rocket Media zawsze możesz liczyć na konsultacje i porady ekspertów z wielu dziedzin e-marketingu, m.in.: pozycjonowania, płatnych reklam internetowych i content marketingu.

Twoja strona internetowa to tysiące danych i źródło cennej wiedzy o Twojej działalności. Audyt SEO powinien wykonać ktoś, komu ufasz. Z nami będziesz miał pewność, że Twoje know-how i tajemnice przedsiębiorstwa będą bezpieczne – przygotujemy umowy precyzyjnie dopasowane do Twojego biznesu i celów sprzedażowych. Pozycjonerzy Rocket Media zadbają także o bezpieczeństwo cyfrowe – w trakcie analizy witryny będą poruszać się zwinnie, szybko i nie pozostawią po sobie żadnych śladów.

W oparciu o nowe informacje, które zdobędzisz dzięki analizie strony, będziemy mogli przygotować dla Ciebie najskuteczniejszą strategię wsparcia SEO. Uwzględni ona najnowsze wytyczne Google i zmiany zachodzące w dziedzinie pozycjonowania. Śledzimy ich dynamikę na bieżąco, dlatego nasz Audyt SEO będzie raportem nie tylko wszechstronnym, ale też aktualnym. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Postaw pierwszy krok na drodze do sukcesu w sieci.

Rozważasz zmianę agencji?

Analiza strony to usługa również dla firm, które pozycjonują się od lat. Audyt SEO jest bowiem idealnym narzędziem do weryfikacji pracy, która już została przeprowadzona na Twojej stronie. Zgłoś się do Rocket Media, a my niepostrzeżenie sprawdzimy, czy gorsze wyniki sprzedażowe nie są przypadkiem wynikiem zaniechań lub błędów. A może dostrzeżemy potencjał, którego nie widzą inni? Przekonasz się także, jak przebiega współpraca z naszymi ekspertami i czy chcesz z nami rozwijać się w sieci.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211