Copywriting

Dla klientów liczą się opisane korzyści, a dla robotów Google – frazy.
Połącz te potrzeby i buduj przewagę na każdym froncie.

Perswazja

Profesjonalnie przygotowana treść nie tylko opisuje firmę i produkt, ale też wywołuje emocje, dzięki którym Twoja firma zapisuje się w pamięci klientów.

Wartość dodana

Dobry copywriting buduje prestiż, zaufanie klientów i popularność. Otwiera w ten sposób drzwi do nakładania wyższej marży na produkty i usługi.

Użyteczność

Umiejętnie zaprojektowane treści prowadzą klienta za rękę i po kolei wskazują mu działania, jakie ma podjąć na Twojej stronie.

Pozycjonowanie

Dla klientów liczą się opisane korzyści, a dla robotów Google – frazy. Połącz te potrzeby i buduj przewagę na każdym froncie.

Copywriting w Rocket Media

Co możemy dla Ciebie napisać?

Teksty SEO, artykuły sponsorowane, teksty na stronę internetową, wpisy blogowe, reklamy, treści do newslettera, social mediów i wszystko, co wymaga umiejętnego posługiwania się słowem. Ale rocketowy copywriting to nie tylko poprawność językowa – przygotowując dla Ciebie teksty, bierzemy pod uwagę wszystkie kluczowe elementy content marketingu, UX i SEO. Wśród naszych copywriterów są byli dziennikarze, redaktorzy internetowi, eksperci z zakresu PR i psychologii biznesu. Wspólnie dbają o profesjonalną komunikację Twojej marki.

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz copywritingu? Nic tak nie zabija wyobraźni klienta, niż nudne, sztampowe teksty. Jeśli na Twojej stronie wciąż widnieją komunikaty: „Wieloletnie doświadczenie”, „wysoka jakość” i „profesjonalna obsługa”, najwyższa pora to zmienić. Bądź nowoczesny, zaskocz odbiorcę i wywołuj jego emocje: radość, lęk, zaciekawienie, złość – tylko wtedy masz gwarancję, że zapiszesz się w jego pamięci. Nie licz na to, że Twój produkt czy usługa obronią się same. Pomóż im zachwycać.

Masz złe doświadczenia w zlecaniu tekstów na zewnątrz? Obawiasz się, że nie poradzimy sobie z tematyką lub nie zrozumiemy Twojej branży? Wśród naszych zleceń od lat przeważają teksty techniczne, medyczne, budowlane i finansowe – przekładanie języka specjalistycznego na marketingowy to nasza specjalność. Sprawnie poruszamy się także w obszarze B2B, gdzie komunikacja wymaga większej kreatywności i precyzji. Oddając treści w nasze ręce nie stracisz nad nimi kontroli. Wspólnie ustalimy zasady współpracy i kontroli merytorycznej. Razem zbudujemy zaufanie.

Wprowadź współrzędne i leć

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał e-marketingowy Twojej firmy, skorzystaj ze strategii komunikacji. Podczas burzy mózgów nasz zespół Strategy & Content Marketing opracuje wytyczne dla Twoich treści. Przeanalizujemy, co „mówi” Twoja konkurencja, weźmiemy pod uwagę najnowsze trendy marketingowe i podpowiemy, jak możesz się wyróżnić w swoich tekstach, grafikach, zdjęciach czy wideo. Dobierzemy najskuteczniejsze kanały komunikacji i spiszemy szczegółowy harmonogram publikacji. Brzmi jak plan? Wejdź na nowy poziom.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*
  *pole wymagane

  Case Study

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę