Copywriting

Dla klientów liczą się opisane korzyści, a dla robotów Google – frazy.
Połącz te potrzeby i buduj przewagę na każdym froncie.

Perswazja

Profesjonalnie przygotowana treść nie tylko opisuje firmę i produkt, ale też wywołuje emocje, dzięki którym Twoja firma zapisuje się w pamięci klientów.

Wartość dodana

Dobry copywriting buduje prestiż, zaufanie klientów i popularność. Otwiera w ten sposób drzwi do nakładania wyższej marży na produkty i usługi.

Użyteczność

Umiejętnie zaprojektowane treści prowadzą klienta za rękę i po kolei wskazują mu działania, jakie ma podjąć na Twojej stronie.

Pozycjonowanie

Dla klientów liczą się opisane korzyści, a dla robotów Google – frazy. Połącz te potrzeby i buduj przewagę na każdym froncie.

Copywriting w Rocket Media

Co możemy dla Ciebie napisać?

Teksty SEO, artykuły sponsorowane, teksty na stronę internetową, wpisy blogowe, reklamy, treści do newslettera, social mediów i wszystko, co wymaga umiejętnego posługiwania się słowem. Ale rocketowy copywriting to nie tylko poprawność językowa – przygotowując dla Ciebie teksty, bierzemy pod uwagę wszystkie kluczowe elementy content marketingu, UX i SEO. Wśród naszych copywriterów są byli dziennikarze, redaktorzy internetowi, eksperci z zakresu PR i psychologii biznesu. Wspólnie dbają o profesjonalną komunikację Twojej marki.

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz copywritingu? Nic tak nie zabija wyobraźni klienta, niż nudne, sztampowe teksty. Jeśli na Twojej stronie wciąż widnieją komunikaty: „Wieloletnie doświadczenie”, „wysoka jakość” i „profesjonalna obsługa”, najwyższa pora to zmienić. Bądź nowoczesny, zaskocz odbiorcę i wywołuj jego emocje: radość, lęk, zaciekawienie, złość – tylko wtedy masz gwarancję, że zapiszesz się w jego pamięci. Nie licz na to, że Twój produkt czy usługa obronią się same. Pomóż im zachwycać.

Masz złe doświadczenia w zlecaniu tekstów na zewnątrz? Obawiasz się, że nie poradzimy sobie z tematyką lub nie zrozumiemy Twojej branży? Wśród naszych zleceń od lat przeważają teksty techniczne, medyczne, budowlane i finansowe – przekładanie języka specjalistycznego na marketingowy to nasza specjalność. Sprawnie poruszamy się także w obszarze B2B, gdzie komunikacja wymaga większej kreatywności i precyzji. Oddając treści w nasze ręce nie stracisz nad nimi kontroli. Wspólnie ustalimy zasady współpracy i kontroli merytorycznej. Razem zbudujemy zaufanie.

Wprowadź współrzędne i leć

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać potencjał e-marketingowy Twojej firmy, skorzystaj ze strategii komunikacji. Podczas burzy mózgów nasz zespół Strategy & Content Marketing opracuje wytyczne dla Twoich treści. Przeanalizujemy, co „mówi” Twoja konkurencja, weźmiemy pod uwagę najnowsze trendy marketingowe i podpowiemy, jak możesz się wyróżnić w swoich tekstach, grafikach, zdjęciach czy wideo. Dobierzemy najskuteczniejsze kanały komunikacji i spiszemy szczegółowy harmonogram publikacji. Brzmi jak plan? Wejdź na nowy poziom.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211