Kampania Google Ads

Dzięki Google Ads, możesz być na szczycie wyszukiwarki kiedy zechcesz – te internetowe reklamy pomogą klientom wybrać właśnie Twoją firmę. Wyświetlaj się zawsze, gdy Cię potrzebują. Płać tylko, jeśli wejdą na stronę.

Precyzja

Reklama Google Ads pozwala dotrzeć do Klienta z precyzyjnie określonej grupy docelowej. Pojawia się na jego ekranie w momencie, gdy akurat szuka produktów takich jak Twoje.

Cena

A właściwie jej pełna przewidywalność. Ostateczny budżet, jaki przeznaczysz na reklamy PPC, zależy od ich skuteczności. Bądź racjonalny, kontroluj finanse, płać za klik.

Mierzalność

Ogromna przewaga internetowych kampanii płatnych nad tradycyjną reklamą. Sprawdź, kto, kiedy, gdzie i dlaczego jest zainteresowany Twoją ofertą. Wykorzystuj tę wiedzę.

Szybkość

Spośród wszystkich narzędzi e‑marketingowych, kampanie płatne dają najszybsze rezultaty. Wybierz Google Ads, usiądź wygodnie i obserwuj, jak rosną słupki sprzedaży.

PPC w Rocket Media

Wybierz przewidywalność

Nasz zespół PPC, który będzie odpowiedzialny za prowadzenie Twojej kampanii w Google, wyróżnia się nie tylko ekspercką wiedzą, ale też umiejętnością przekazywania jej w prostych słowach. Współpracując z nami będziesz miał pełną kontrolę nad tym, co robimy dla Twojej firmy i otrzymasz przejrzysty raport z podjętych działań. Na każdym etapie realizacji będziesz mógł liczyć na uczciwe doradztwo – przed startem kampanii przedstawimy Ci również estymację jej wyników.

Wszystkie działania, które podejmujemy dla Klientów, najpierw konsultujemy między sobą, w wąskim, eksperckim gronie. Pracujemy w ten sposób przez cały czas trwania zlecenia – również na etapie optymalizacji kampanii reklamowej. W Rocket Media rozumiemy też, jak ważny jest dla Ciebie wizerunek Twojej firmy. Tworząc treści reklam, korzystamy ze wsparcia działu Strategy & Content Marketing. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na efektywne działanie algorytmów, ale także atrakcyjną i skuteczną grę słów.

Od ponad dekady obserwujemy, jak dynamicznie zmienia się świat e-commerce. W 2020 r. rozwój usług, handlu i marketingu online zaczął przebiegać jeszcze intensywniej. Jeśli Twoja branża przenosi się do internetu, nie może Cię tam zabraknąć. Podbijaj sieć z najlepszymi i korzystaj z przewagi, jaką daje bieżący monitoring trendów w marketingu online. Rocket Media to gwarancja kampanii opartych o aktualne zalecenia Google. Wybierz ekspertów, którzy wiedzą o nich pierwsi i bądź zawsze krok przed konkurencją.

Uwolnij pełny potencjał

Kampanie PPC działają najlepiej, jeśli wspiera je konsekwentne pozycjonowanie i perswazyjna komunikacja. Sięgnij po komplementarne usługi SEO i content marketing, by w pełni wykorzystać moc drzemiącą w Twoim biznesie. Docieraj do Klientów, bądź zawsze pod ręką, służ radą i przekonuj korzyściami.

Wypełnij formularz

Wybrany: Pakiet Optimum
Wyślij swoje dane i dowiedz się, jak zrealizujemy Twój cel.

  *pole wymagane

  Case Study

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej

  Milion złotych przychodu w 3 miesiące. Jak to zrobiliśmy?

  Czasem zupełnie nie słuchamy naszych klientów. Tak zdarzyło się, gdy pewien sklep narciarski zwrócił się do Rocket Media z prośbą o zwiększenie wyników sprzedaży w sezonie. Chciał, by zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł 1000%. Zamiast tego, osiągnęliśmy 2500%. Cóż, zdarza się. Najlepszym.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKETMEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę