Audyt konta reklamowego

Przekonaj się, czy internetowe kampanie reklamowe Twoich produktów mogą przynosić lepsze efekty. Poddaj analizie konto Google Ads lub Facebook Ads i powiedz „sprawdzam”.

Oszczędność

Wykrycie i wyeliminowanie błędów popełnianych w kampanii pozwala zmniejszyć jej koszty i podnieść efektywność.

Kontrola

Prawidłowo skonfigurowana kampania umożliwia Ci realny nadzór nad działaniami pracowników lub agencji. Rozliczaj ich z faktycznych wyników.

Wiedza specjalistów

Audyt to jednorazowy koszt za skorzystanie z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. Korzyści za tym idące będą długotrwałe i wartościowe.

Nowa energia

Świeże spojrzenie na prowadzone przez Ciebie kampanie pomogą dotrzeć do nowych klientów i zaskoczyć tych, którzy są już z Tobą od dawna.

Szukaj lepszych rozwiązań

Daj szansę swojej kampanii internetowej

Prowadzisz działania PPC samodzielnie, zlecasz je pracownikom lub agencji zewnętrznej? Wyniki nie są zadowalające? Audyt konta reklamowego pozwoli Ci sprawdzić, co stoi na przeszkodzie do efektów, jakich oczekujesz. Zapytamy o Twoje potrzeby i pod tym kątem przyjrzymy się takim elementom jak: targetowanie, instalacja pixela, wyniki ostatnich kampanii, użyteczność www i innym. Następnie wskażemy w raporcie, co wymaga poprawy i zmian. Sięgnij po wsparcie niezależnych ekspertów i przekonaj się, czy możesz sprzedawać więcej.

Audyt konta reklamowego w Rocket Media może być naszym doraźnym wsparciem dla Ciebie lub początkiem stałej współpracy. Po zoptymalizowaniu Twojego konta, przygotujemy odpowiednią strategię i rozpoczniemy walkę o konwersje, na których najbardziej Ci zależy. Specjalizujemy się w Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, a bieżąca analiza ustawień kampanii i jej wyników to integralna część działań naszej pracy. Wykorzystaj nasz zespół PPC i odkryj prawdziwy potencjał reklamy online.

Wypełnij formularz

Wybrany: Pakiet Optimum
Wyślij swoje dane i dowiedz się, jak zrealizujemy Twój cel.

  *pole wymagane

  Case Study

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej

  Milion złotych przychodu w 3 miesiące. Jak to zrobiliśmy?

  Czasem zupełnie nie słuchamy naszych klientów. Tak zdarzyło się, gdy pewien sklep narciarski zwrócił się do Rocket Media z prośbą o zwiększenie wyników sprzedaży w sezonie. Chciał, by zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł 1000%. Zamiast tego, osiągnęliśmy 2500%. Cóż, zdarza się. Najlepszym.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKETMEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę