Audyt konta reklamowego

Przekonaj się, czy internetowe kampanie reklamowe Twoich produktów mogą przynosić lepsze efekty. Poddaj analizie konto Google Ads lub Facebook Ads i powiedz „sprawdzam”.

Oszczędność

Wykrycie i wyeliminowanie błędów popełnianych w kampanii pozwala zmniejszyć jej koszty i podnieść efektywność.

Kontrola

Prawidłowo skonfigurowana kampania umożliwia Ci realny nadzór nad działaniami pracowników lub agencji. Rozliczaj ich z faktycznych wyników.

Wiedza specjalistów

Audyt to jednorazowy koszt za skorzystanie z wiedzy i doświadczenia najlepszych specjalistów. Korzyści za tym idące będą długotrwałe i wartościowe.

Nowa energia

Świeże spojrzenie na prowadzone przez Ciebie kampanie pomogą dotrzeć do nowych klientów i zaskoczyć tych, którzy są już z Tobą od dawna.

Szukaj lepszych rozwiązań

Daj szansę swojej kampanii internetowej

Prowadzisz działania PPC samodzielnie, zlecasz je pracownikom lub agencji zewnętrznej? Wyniki nie są zadowalające? Audyt konta reklamowego pozwoli Ci sprawdzić, co stoi na przeszkodzie do efektów, jakich oczekujesz. Zapytamy o Twoje potrzeby i pod tym kątem przyjrzymy się takim elementom jak: targetowanie, instalacja pixela, wyniki ostatnich kampanii, użyteczność www i innym. Następnie wskażemy w raporcie, co wymaga poprawy i zmian. Sięgnij po wsparcie niezależnych ekspertów i przekonaj się, czy możesz sprzedawać więcej.

Audyt konta reklamowego w Rocket Media może być naszym doraźnym wsparciem dla Ciebie lub początkiem stałej współpracy. Po zoptymalizowaniu Twojego konta, przygotujemy odpowiednią strategię i rozpoczniemy walkę o konwersje, na których najbardziej Ci zależy. Specjalizujemy się w Google Ads, Facebook Ads, Linkedin Ads, a bieżąca analiza ustawień kampanii i jej wyników to integralna część działań naszej pracy. Wykorzystaj nasz zespół PPC i odkryj prawdziwy potencjał reklamy online.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211