Pozycjonowanie lokalne

46% zapytań w wyszukiwarce Google dotyczy wyników o charakterze regionalnym. Badania pokazują, że aż 78% z nich owocuje dokonaniem zakupu offline. Jeśli pragniesz dotrzeć do potencjalnych Klientów w najbliższej okolicy, powinieneś zadbać o pozycjonowanie lokalne.

Konkurencyjność

Czołowe pozycje w wyszukiwaniu lokalnym pozwolą Ci wyprzedzić rywali i zwiększyć liczbę potencjalnych Klientów.

Widoczność

89% użytkowników smartfonów deklaruje, że przynajmniej raz w tygodniu wyszukuje firm w swojej okolicy. Spraw, aby trafili na Twoje przedsiębiorstwo.

Konwersja

Wydatki na pozycjonowanie lokalne cechują się wysokim współczynnikiem zwrotu, a Klienci chętnie stawiają na firmy z najbliższej okolicy.

Wiarygodność

4 na 5 Klientów czyta opinie na temat danej firmy w Mapach Google. Zadbaj, aby poznali oni pozytywne opinie na temat Twojego biznesu.

Pozycjonowanie lokalne w Rocket Media

Czym wyróżnia się nasze lokalne SEO?

W Rocket Media dokładamy wszelkich starań, aby realizowane projekty uwzględniały pracę wszystkich naszych specjalistów. Działania w obrębie pozycjonowania lokalnego prowadzą u nas nie tylko eksperci SEO – korzystamy z wiedzy naszej załogi w zakresie analityki internetowej, content marketingu oraz płatnych kampanii reklamowych. Rozległe kompetencje i doświadczenie naszych pracowników owocują skutecznymi działaniami e-marketingowymi, które można błyskawicznie dostosować do zmiennych trendów rynkowych.

Zdobyta na przestrzeni lat wiedza pozwala nam osiągnąć oczekiwane rezultaty nawet w najbardziej wymagających branżach. Zaufali nam Klienci z sektora medycznego, budowlanego, finansowego a także podmioty e-commerce, które nieustannie mierzą się z liczną konkurencją. Dołączając do grona Klientów Rocket Media zyskujesz wsparcie niezawodnych ekspertów, posiadających duże doświadczenia w prowadzeniu lokalnego SEO. Optymalizacja pod wyszukiwarkę Google to bez wątpienia jedna z najszybciej ewoluujących gałęzi e-marketingu – nieustannie śledzimy aktualne trendy i nowości, cyklicznie przekazując zdobytą wiedzę na firmowym blogu.

Oferujemy naszym Klientom wyłącznie te działania, które są im niezbędne. Dzięki naszemu generatorowi usług błyskawicznie dowiesz się, jakie procesy e-marketingowe pomogą Ci odnieść sukces w sieci. Prócz pozycjonowania lokalnego oferujemy również działania w skali ogólnopolskiej, pozyskujemy linki z solidnych źródeł, budujemy zaplecza dla Twojej witryny oraz pozycjonujemy aplikacje.

Chcemy upewnić się, że świat marketingu internetowego nie ma przed Tobą tajemnic – chętnie wyjaśnimy Ci fachową terminologię i mechanizmy rządzące pozycjami w wyszukiwarkach. Rezultaty naszej pracy podsumowują przejrzyste, miesięczne raporty, w których opisujemy wszystkie czynności, wykonane przez nas w imieniu Twojej firmy.

Szanujemy Twój biznes

W Rocket Media nie rozpatrujemy pozycjonowania witryn wyłącznie poprzez pryzmat procentów, wykresów oraz cyfr. Wizerunek i wartości Twojej firmy mają dla nas kluczowe znaczenie – proponowane przez nas działania mają pozyskać Ci nowych Klientów, wzbudzając jednocześnie ich zaufanie do Twojej marki. Monitorujemy zachowania użytkowników Twojej witryny i doradzimy Ci najpilniejsze zmiany w zakresie jej użyteczności (UX), które pozwolą zmaksymalizować jej potencjał biznesowy. Dbamy również o najwyższą jakość tworzonych tekstów SEO, łącząc w nich dobre praktyki dziennikarstwa prasowego, content marketingu oraz PR.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211