Pozycjonowanie sklepów

Z wachlarzu usług SEO, pozycjonowanie sklepów jest tą najbardziej wymagającą. Witryny e-commerce mają zwykle rozbudowaną strukturę i treści. To daje dużo możliwości, ale też wymaga doświadczenia i wiedzy ze strony agencji.

Analityka

To, co obiecamy Ci na etapie ofertowania, będziesz mógł bardzo łatwo weryfikować w trakcie współpracy. Efekty naszej pracy weryfikujemy co miesiąc, a wnioski z analizy danych przesyłamy w przejrzystych raportach.

Kontrola jakości

Pozycjonowanie sklepu to także rozbudowa treści. Mamy wewnętrzny dział content marketingu, który zadba o wizerunkową i stylistyczną jakość copywritingu w Twoim sklepie.

Wsparcie

Spojrzymy na Twój sklep okiem zewnętrznego eksperta i uczciwie podpowiemy, co warto w nim zmienić. Nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale też pod kątem użyteczności i funkcjonalności.

Łączenie metod

Jeśli dostrzeżemy potencjał SEO poszczególnych produktów w Twoim sklepie, możemy szybko zareagować – przenieść budżet na działania PPC i przygotować dla Ciebie kampanię reklamową.

Pozycjonowanie sklepów w Rocket Media

Niejednokrotnie zaskakiwaliśmy Klientów wynikami pozycjonowania ich sklepów internetowych. Nawet tych, którzy trafiali do nas z nałożonym filtrem (karą Google za wcześniejsze nieumiejętne działania SEO). Wszystko za sprawą ogromnego doświadczenia, jakim dysponuje nasz zespół SEO. Do każdego projektu e-commerce podchodzimy z dużym zaangażowaniem, bo dobór skutecznej metody gwarantuje w przypadku sklepów internetowych rosnące w oczach słupki sprzedażowe.

Jakie to metody? Choć mamy określone i bardzo efektywne schematy działania, do każdego Klienta podchodzimy z rozwagą. Pierwsze kroki poświęcamy na analizę i optymalizację serwisu, by dobrze poznać grunt, na którym będziemy działać. Pamiętamy przy tym, że wysokie wyniki w Google to nie tylko cyfry i wykresy, ale też ludzie – Twoi Klienci, których trzeba dobrze poznać, zanim skieruje się na nich działania. To podejście sprawia, że dla każdej firmy, która zgłasza się do nas, ostatecznie przygotowujemy bardzo indywidualny plan pracy bez względu na to, czy to pozycjonowanie Magento, Prestashop, WooCommerce, czy też innych CMS sklepów. 

Upraszczamy komunikację między nami. Doświadczenie pozwoliło nam zbudować sprawny system kontaktu na linii Klient-Rocket Media. Pracując z nami kontaktujesz się bezpośrednio z osobami zaangażowanymi w aspekty merytoryczne. Dzięki temu szybko odpowiadamy na Twoje pytania i błyskawicznie reagujemy na ewentualne komplikacje.

Bezpieczny e-commerce z Rocket Media

Niezwykle ważne w procesie pozycjonowania sklepów internetowych jest regularne optymalizowanie podjętych raz działań. Żaden e-commerce, żadna branża nie istnieje w próżni. Na wyniki SEO mogą mieć wpływ nie tylko czynniki wewnętrzne, ale też zewnętrzne. Dlatego każdy dzień rozpoczynamy od analizy wyników, a gdy dostrzeżemy niepokojące spadki, szukamy ich przyczyn i podejmujemy działania. Często gasimy pożar jeszcze zanim Klienci się o nim dowiedzą.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*

  Case Study

  Jak pozycjonować agencję social media? Case study pracy dla Frank & Greg

  Marka Frank & Greg działa na rynku od 2021 roku – to kompleksowa agencja social media, wspierająca swoich klientów w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych oraz tworzeniu spójnej komunikacji na wszystkich kanałach. Zobacz, jak specjaliści Rocket Media wsparli partnerów z Frank & Greg w zwiększeniu widoczności w sieci.

  Czytaj więcej

  262,5% wzrostu sprzedaży produktów, 1075% ROAS – case study klienta z branży finansowej

  Jak osiągnąć sukces w najbardziej konkurencyjnych branżach? Zapraszamy do lektury naszego case study, w którym opisujemy przebieg kompleksowych działań, zrealizowanych dla firmy pożyczkowej, w zakresie pozycjonowania, content marketingu, kampanii płatnych oraz obsługi mediów społecznościowych.

  Czytaj więcej

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211