Pozycjonowanie sklepów

Z wachlarzu usług SEO, pozycjonowanie sklepów jest tą najbardziej wymagającą. Witryny e-commerce mają zwykle rozbudowaną strukturę i treści. To daje dużo możliwości, ale też wymaga doświadczenia i wiedzy ze strony agencji.

Analityka

To, co obiecamy Ci na etapie ofertowania, będziesz mógł bardzo łatwo weryfikować w trakcie współpracy. Efekty naszej pracy weryfikujemy co miesiąc, a wnioski z analizy danych przesyłamy w przejrzystych raportach.

Kontrola jakości

Pozycjonowanie sklepu to także rozbudowa treści. Mamy wewnętrzny dział content marketingu, który zadba o wizerunkową i stylistyczną jakość copywritingu w Twoim sklepie.

Wsparcie

Spojrzymy na Twój sklep okiem zewnętrznego eksperta i uczciwie podpowiemy, co warto w nim zmienić. Nie tylko w zakresie pozycjonowania, ale też pod kątem użyteczności i funkcjonalności.

Łączenie metod

Jeśli dostrzeżemy potencjał SEO poszczególnych produktów w Twoim sklepie, możemy szybko zareagować – przenieść budżet na działania PPC i przygotować dla Ciebie kampanię reklamową.

Pozycjonowanie sklepów w Rocket Media

Niejednokrotnie zaskakiwaliśmy Klientów wynikami pozycjonowania ich sklepów internetowych. Nawet tych, którzy trafiali do nas z nałożonym filtrem (karą Google za wcześniejsze nieumiejętne działania SEO). Wszystko za sprawą ogromnego doświadczenia, jakim dysponuje nasz zespół SEO. Do każdego projektu e-commerce podchodzimy z dużym zaangażowaniem, bo dobór skutecznej metody gwarantuje w przypadku sklepów internetowych rosnące w oczach słupki sprzedażowe.

Jakie to metody? Choć mamy określone i bardzo efektywne schematy działania, do każdego Klienta podchodzimy z rozwagą. Pierwsze kroki poświęcamy na analizę i optymalizację serwisu, by dobrze poznać grunt, na którym będziemy działać. Pamiętamy przy tym, że wysokie wyniki w Google to nie tylko cyfry i wykresy, ale też ludzie – Twoi Klienci, których trzeba dobrze poznać, zanim skieruje się na nich działania. To podejście sprawia, że dla każdej firmy, która zgłasza się do nas, ostatecznie przygotowujemy bardzo indywidualny plan pracy.

Upraszczamy komunikację między nami. Doświadczenie pozwoliło nam zbudować sprawny system kontaktu na linii Klient-Rocket Media. Pracując z nami kontaktujesz się bezpośrednio z osobami zaangażowanymi w aspekty merytoryczne. Dzięki temu szybko odpowiadamy na Twoje pytania i błyskawicznie reagujemy na ewentualne komplikacje.

Bezpieczny e-commerce z Rocket Media

Niezwykle ważne w procesie pozycjonowania sklepów internetowych jest regularne optymalizowanie podjętych raz działań. Żaden e-commerce, żadna branża nie istnieje w próżni. Na wyniki SEO mogą mieć wpływ nie tylko czynniki wewnętrzne, ale też zewnętrzne. Dlatego każdy dzień rozpoczynamy od analizy wyników, a gdy dostrzeżemy niepokojące spadki, szukamy ich przyczyn i podejmujemy działania. Często gasimy pożar jeszcze zanim Klienci się o nim dowiedzą.

Wypełnij formularz

Wybrany: Pakiet Optimum
Wyślij swoje dane i dowiedz się, jak zrealizujemy Twój cel.

  *pole wymagane

  Case Study

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej

  Milion złotych przychodu w 3 miesiące. Jak to zrobiliśmy?

  Czasem zupełnie nie słuchamy naszych klientów. Tak zdarzyło się, gdy pewien sklep narciarski zwrócił się do Rocket Media z prośbą o zwiększenie wyników sprzedaży w sezonie. Chciał, by zwrot z inwestycji w reklamę wyniósł 1000%. Zamiast tego, osiągnęliśmy 2500%. Cóż, zdarza się. Najlepszym.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKETMEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Wagonowa 2D
  53-609 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę