Audyt konta Google Analytics

Świat e-marketingu różni się od tradycyjnych reklam tym, że jest w pełni mierzalny. Google Analytics to nieskończone źródło cennej wiedzy o Twoich Klientach i ich zachowaniach. Czy na pewno w pełni wykorzystujesz ten potencjał?

Efektywność

W oparciu o solidne dane z audytu konta GA podejmiesz zdecydowane, celowe i skuteczne działania marketingowe i sprzedażowe.

Oszczędność

Zoptymalizowane konto Google Analytics to precyzja w planowaniu wydatków na działania sprzedażowe. Bądź efektywny jak nigdy wcześniej.

Kontrola

Dzięki prawidłowo skonfigurowanemu kontu Google Analytics masz realny nadzór nad działaniami swoich pracowników i agencji. Trzymaj rękę na pulsie i rozwijaj się.

Inspiracja

Aktualna wiedza o Twoich Klientach i ich zachowaniach może być impulsem do tworzenia nowych funkcjonalności, usług lub produktów. Reaguj na faktyczne potrzeby.

Wykorzystuj analitykę

Dla kogo jest audyt konta Google Analytics?

Google Analytics to niezbędne narzędzie w branży e-commerce, B2B, usługowej i wszystkich tych, które poszukują Klientów w internecie. Jeśli nie jesteś pewny, czy dane o nich są zbierane prawidłowo lub zauważyłeś niewyjaśnione spadki wyników, zweryfikuj poprawność mechanizmów analitycznych. W Rocket Media analityka jest naszą najmocniejszą stroną. Mamy świadomość tego, jak silny jest jej wpływ na efektywność sprzedaży i jak zmienne bywają zasady gry w cyfrowym handlu. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie.

Zdecyduj się na audyt konta Google Analytics w szczególności, jeśli niedawno rozpocząłeś lub nasiliłeś działania sprzedażowe w internecie, przeszedłeś proces rebrandingu, chcesz rozpocząć dużą kampanię reklamową, wprowadzasz na rynek nowy produkt czy usługę lub właśnie zmieniłeś agencję odpowiedzialną za Twoje wyniki w sieci. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, czego naprawdę oczekują klienci od Twojej strony internetowej, oferty i produktu.

Co dokładnie obejmuje audyt konta Google Analytics? Nasi eksperci wezmą pod lupę m.in.: strukturę konta, kod śledzenia, poprawność ustawień na poziomie widoku, usługi i konta, śledzenie czasu i zdarzeń podejmowanych na stronie, poprawność wprowadzenia modułu e-commerce, ustawienia filtrów, segmentów, ścieżek i celów. Dokument, który od nas otrzymasz będzie zawierał klarowne wyniki analizy oraz wytyczne do wprowadzenia zmian. Wszystko opiszemy zrozumiałym i prostym językiem – przejrzysta komunikacja z klientami to nasza wizytówka.

Audyt GA jako element kampanii

Jeśli zlecisz nam prowadzenie działań marketingowych, takich jak płatne kampanie reklamowe (PPC) czy pozycjonowanie (SEO), audyt konta Google Analytics będzie jednym z fundamentów naszej współpracy. Dzięki niemu będziemy mieć pewność, że docieramy odpowiednimi kanałami do właściwych osób, czyli Twoich potencjalnych Klientów. Na bazie faktów i ich analizy przygotujemy indywidualną strategię i osiągniemy to, na czym zależy Ci najbardziej: sprzedażowy sukces w Internecie.

Wypełnij formularz

  Daj znać, jak możemy Ci pomóc*
  *pole wymagane

  Case Study

  Zobacz, jakie efekty przyniosły naszemu klientowi podstawy SEO

  W lutym 2021 roku do grona naszych klientów dołączyła firma Euroimpex  S.A.– dostawca oprogramowania i sprzętów drukujących dla przedsiębiorców, edukacji i administracji. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jak podnieśliśmy ruch organiczny na stronie o 400% przy pomocy podstawowych narzędzi z arsenału SEO.

  Czytaj więcej

  Audyt UX czy audyt SEO – dlaczego warto zrobić obydwa?

  Sprzedaż biletów, a może funkcja edukacyjna i informacyjna? Co powinno być nadrzędnym celem dla serwisów internetowych atrakcji turystycznych, teatrów, muzeów czy instytucji kultury?

  Czytaj więcej

  Kampania na medal! Jak zwiększyliśmy aż 5 – krotnie ROI w kampaniach sprzętu sportowego?

  Dobrze przeprowadzona gra zespołowa – zrozumienie po stronie Klienta i Jego szybkie reagowanie na rekomendacje, a także zaangażowana praca całego zespołu i współpraca między działami SEO, PPC, Content&Strategy zaprocentowały wzrostem wyników.

  Czytaj więcej

  Wzrost przychodu o 70% z SEO i 92% z Google Ads

  Wsparcie wielu kanałów promocji oraz płynne wykorzystanie budżetu, pozwoliły na osiągnięcie wyników praktycznie nieosiągalnych przy zastosowaniu tylko jednej formy promocji.

  Czytaj więcej

  Tak działa SEO! Wzrost sprzedaży o 450% i rozpoznawalność w całej Polsce

  Na start mieli w kieszeni 10 tys. zł. Dziś wartość samego parku maszynowego nieznanej do niedawna wrocławskiej firmy przekracza już milion złotych. Media piszą o Ideashirt jako o „koszulkowym imperium”. Poznajcie historię naszego klienta.

  Czytaj więcej

  Korzyści z Google Ads dla małego e-commerce z branży turystycznej

  Często spotykamy się z twierdzeniem, że kampanie Google Ads mogą przynieść zadowalające efekty jedynie przy wykorzystaniu dużego budżetu. Nasze doświadczenie wskazuje na zupełnie odmienne wnioski.

  Czytaj więcej
  Inne Case Study
  ROCKET MEDIA

  Rocket Media Sp. z o.o.
  ul. Strzegomska 140A
  54-429 Wrocław

  KRS: 0000490521
  NIP: 8943050211

  Ochrona prywatności

  Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

  Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
  Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

  Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę