Clusteric – dodatkowe ustawienia eksportów w Search Auditorze 1.33

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Clusteric znowu nas pozytywnie zaskakuje. Już po raz kolejny okazuje się, że twórcy narzędzia słuchają i analizują głosy swoich użytkowników. Dzięki temu z każdą kolejną modyfikacją staje się ono coraz łatwiejsze i przyjaźniejsze w obsłudze. Jakie zmiany wprowadzono tym razem?

1)     Słowne wyjaśnienie formuł

Najnowsza funkcja Clusterica pozwala na to, by przy eksporcie danych wprowadzić słowne wyjaśnienie formuł. Taka opcja z pewnością uprzyjemni życie niejednemu specjaliście. Aby z niej skorzystać, wystarczy przy eksporcie danych zaznaczyć odpowiednie check boksy:

clusteric

2)     Eksport punktacji ryzyka/jakości

Kolejny element dodany przy ostatniej aktualizacji to eksport punktacji ryzyka/jakości. Funkcja dodatkowo ułatwi też indywidualną ocenę odnośnika.

clusteric 1

Ostateczna forma eksportowanych danych ma postać jak na przedstawionej poniżej grafice:

clusteric 3

To jeszcze więcej wartościowych informacji, które wspomogą pozycjonera w dokładnej analizie serwisu.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału, który przedstawia nową funkcję:

oraz do skorzystania z samego programu: https://clusteric.com/pl/

Potrzebujesz wsparcia w SEO?

Napisz do nas
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę