Dodaj wideo do swojej wizytówki w Google!

Przeczytasz w około: 1 minutę

Wróć do Bloga

Czy warto dodawać filmik do Google Maps?

Możliwość zamieszczenia wideo przy wizytówce w mapach Google to kolejna z opcji, która pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. Nie od dziś wiadomo, że więcej emocji wzbudza w nas filmik niż statyczne zdjęcie bądź sam tekst. Warto zatem wykorzystać tę przewagę i zaprezentować w ruchu oferowane przez firmę produkty lub usługi. Ponadto poprzez filmik możesz pokazać o wiele więcej w bardzo przystępnej formie. A to zdecydowanie może przyciągnąć do Ciebie nowych klientów.

Jak dodać filmik do wizytówki w Google Maps?

Jak już pisałam wcześniej – przede wszystkim musisz mieć do dyspozycji telefon z Androidem oraz być zalogowanym na konto, pod którym zarządzasz Google Moja Firma. Połącz się zatem z siecią i wyszukaj w Google Maps swoją firmę. Przewiń w dół i kliknij w przycisk „Dodaj”. Możesz w tym momencie nakręcić jakiś filmik lub załadować już zapisane wideo. W pierwszym przypadku możesz nakręcić 10 sekundową migawkę, w drugim – dostępne dla internatów będzie pierwszych 30 sekund nagrania. Wbrew pozorom nie jest to tak mało. To tyle, ile trwa standardowa reklama!

Opisywana opcja jest wdrażana systematycznie i najprawdopodobniej nie wszyscy mogą z niej obecnie skorzystać. Jeśli tak jest w Twoim przypadku – odczekaj jakiś czas i spróbuj ponownie.

ROCKETMEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Wagonowa 2D
53-609 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2d oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę