Weekendowy przegląd prasy (3/2016)

Przeczytasz w około: 2 minuty

Spis treści:

Koniec tygodnia to nowa dawka e-marketingowej wiedzy na naszym blogu. Co ciekawego słychać na branżowych portalach? Sprawdźcie sami!

Hot takes from the 2016 Marketing Technology Landscape

Branża technologii związanych z marketingiem co roku rośnie w siłę i powołuje do życia nowe produkty. Skalę rozwoju tej gałęzi rynku doskonale obrazuje grafika przygotowana przez Scotta Brinkera z chiefmartec.com. Znalazło się na niej w sumie ponad 3500 logosów znanych marek z podziałem na poszczególne specjalności. Grafikę najlepiej ogląda się oczywiście w powiększeniu!

 

Unlock the Mystery of Lead-Capture Success

Zabawna inforgrafika opublikowana na MarketingProfs pomaga zdefiniować narzędzia, dzięki którym pozyskiwanie leadów stanie się bardziej efektywne i co istotne – również mierzalne. Przydatna lektura dla każdego, komu zależy na bardziej wymiernych wynikach działań marketingowych w sieci.

 

5 Snapchat Statistics That Prove Its Power

Snapchat to chwilowa moda czy może kolejny wielki gracz w branży social media? Te statystyki nie pozostawiają złudzeń. Aplikacja to jedno z najczęściej używanych narzędzi do komunikacji i ogromne pole do popisu dla marek.

 

10 Marketing Tips from Father of Marketing David Ogilvy

Dziesięć porad marketingowych od guru reklamy – Davida Ogilvy. Mimo upływu rad jego złote myśli wciąż są aktualne? A może na niektóre warto patrzeć już z lekkim przymrużeniem oka? Sprawdźcie sami!

 

Ile można czekać na efekty White Hat SEO – Case Study

Case study autorstwa blogera Łukasza Trześniewskiego. Dowiecie się z niego, jak długo trwa zbieranie efektów pozycjonowania przy użyciu technik White Hat SEO. Wpis dostarcza również sporej dawki wiedzy na temat skutecznych narzędzi pozycjonerskich.

 

Evergreen Content: How Updating An Old Post Boosted Pageviews by 468%

Jak edycją starych postów, zmianą daty i świeżym contentem można pozyskać dodatkowych ruch na swojej stronie? Specjaliście z Ahrefs mają na to kilka sprawdzonych sposobów.

 

Ways to Increase Website Traffic

Jednym z największych wyzwań stojących przed właścicielami stron jest pozyskanie stałego ruchu. Jak tego dokonać? Te kilka praktycznych porad zebranych przez SEMrush może okazać się niezwykle pomocne.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę