Najlepsi eksperci SEO teraz także w Poznaniu. Otworzyliśmy nowy oddział

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Coraz więcej firm z całej Polski zgłasza się do nas, by promować się w sieci przy wykorzystaniu naszych “kosmicznych” metod e-marketingowych. By odpowiedzieć na te potrzeby, otworzyliśmy drugi oddział Rocket Media. Teraz można spotkać się z nami także w Poznaniu w Maraton Business Link przy ul. Królowej Jadwigi.

Elastyczne połączenie SEO, SEM i content marketingu to nasza wizytówka. Klienci cenią nas za analityczne podejście – zamiast sztywnych strategii, proponujemy im połączenie wielu instrumentów e-marketingowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Wyróżniamy się też pełną transparentnością w działaniach. Nasi partnerzy otrzymują comiesięczne, zrozumiałe raporty, a każdą ich wątpliwość rozwiewamy w rozmowach, nie mailach.

Wrocławscy przedsiębiorcy od lat doceniają te metody. Większość nowych klientów trafia do nas z polecenia. Wśród nich coraz częściej pojawiają się przedsiębiorcy spoza Dolnego Śląska. Stąd pomysł, by uruchomić kolejną stację kosmiczną dla naszej rakiety. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Ciebie, daj znać, czego potrzebujesz – wypełnij brief, a my skontaktujemy się z Tobą.

Też chcesz osiągać świetne wyniki?

Skontaktuj się z nami
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211