InternetBeta 2017 za nami

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Jak już wcześniej pisaliśmy – wybraliśmy się na konferencję InternetBeta. Przez wielu uważana jest za kultową imprezę, na której po prostu trzeba być. Chcieliśmy sami sprawdzić, co od tylu lat przyciąga w okolice Rzeszowa tyle osób.

Już na wstępie wiedzieliśmy, że zaletą tej konferencji jest nie tylko dobrze przygotowany program, ale też wiele innych atrakcji. Dużą wartością jest możliwość swobodnego porozmawiania z prelegentami oraz innymi osobami z branży internetowej. Dla nas jest to zawsze niemała gratka.

Świetną sprawą jest to, że mówcami są praktycy. Oni naprawdę wiedzą, o czym mówią! I to nie dlatego, że dużo na dany temat czytali, albo świetnie się przygotowali do wystąpienia. Oni tę wiedzę naprawdę sprawdzili w boju. A my mogliśmy poznać metody, które faktycznie przynosiły niesamowite efekty. Może właśnie dlatego najlepiej zapamiętaliśmy te wystąpienia, które były związane z prezentacją konkretnego case study. Prezentowane wyniki nie tylko imponowały, ale również inspirowały. I to między innymi dzięki temu wróciliśmy z InternetBeta z głową nowych pomysłów. Czas zacząć je wdrażać!

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211