Aktualna rekrutacja

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Jesteśmy agencją e-marketingową, która pomaga wzbijać się w przestworza przedsiębiorstwom z branży internetowej. Uwielbiamy wyzwania i poszukiwanie nowych sposobów spełniania celów biznesowych naszych klientów. W codziennej pracy cenimy także dobry humor i partnerskie relacje.

Jesteś specjalistą, dla którego praca przy użyciu nowoczesnych narzędzi internetowych to chleb powszedni? A może szukasz miejsca, w którym przetrzesz swoje e-marketingowe szlaki?

Jeżeli odpowiedziałeś/aś twierdząco na chociaż jedno z powyższych pytań – mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Skontaktuj się z nami, a być może wkrótce dołączysz do naszego zespołu! Świetna atmosfera i solidna dawka branżowego know-how gwarantowane.

Obecnie poszukujemy osób, które wesprą nasz team na stanowiskach:

  • Client Partner / Partner ds. Klienta
  • SEM Specialist
  • SEO/PPC Specialist
  • Freelancer programista
  • Copywriter
  • Stażysta w dziale SEM

Po więcej szczegółów odsyłamy do zakładki Praca.

Sprawdź aktualne rekrutacje

PRACA
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę