Jak odnaleźć zaginiony czas lub wyczarować go tam, gdzie go już nie ma? Czy możliwe jest usprawnienie firmy bez angażowania w to dodatkowych zasobów? I przede wszystkim – jak podnieść się po porażce i nadal z optymizmem zmierzać do wyznaczonego celu? Na te i wiele innych pytań mieliśmy szansę odpowiedzieć sobie podczas lipcowego spotkania z IT Corner.

Piękny, bielawski pałac wydawał się być wręcz stworzony do tematu spotkania „Poszukiwacze zaginionego czasu”. Jednak nie tylko o organizacji pracy mogliśmy na tym wyjeździe usłyszeć. Niesamowitych emocji dostarczyła nam sobotnia rozmowa o biznesowych wpadkach i upadkach, czyli panel (nie tak piękną polszczyzną nazwany) o „biznesowych fuckupach”. Dobrze jest usłyszeć, że każdemu zdarza się czasem nawalić i że z każdej porażki można się podnieść, by iść dalej. I za tę szczerość serdecznie dziękujemy. Niosła ona w sobie dużą dawkę życiowej nauki.

Przypomnijmy jeszcze, że It Corner to dolnośląskie stowarzyszenie, która zrzesza firmy z sektora MŚP funkcjonujące na rynku nowych technologii. Wspólnie działamy w kierunku rozwoju i stałej aktywizacji szeroko rozumianej społeczności IT. Właśnie w ramach tej współpracy regularnie się spotykamy i dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem. Chętnie podejmujemy też nowe kwestie i rozszerzamy swoją wiedzę, by lepiej wykorzystać nasz potencjał biznesowy.

Oceń ten artykuł

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl