Performance Marketing

Performance Marketing

Marketing efektywnościowy (czyli Performance marketing) to doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na osiągnięciu zadowalających efektów w krótkim czasie. Pomożemy Ci zwiększyć ilość osób korzystających z Twojej strony WWW, zapisów na newsletter, pobrań materiałów czy dokonanych zakupów. Nasze działania przyniosą wymierne i trwałe korzyści dla Twojej firmy.

Na sukces Twojej kampanii pracować będą połączone siły najnowocześniejszych narzędzi e-marketingowych. Techniki pozycjonerskie zapewnią widoczność Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania. Kampania PPC (Pay Per Click) zapewni zainteresowanie ze strony użytkowników o wybranych przez Ciebie cechach (określonej płci, wieku, miejscu zamieszkania czy zainteresowaniach). Z kolei działania promocyjne przedstawią Twoją markę w najlepszym świetle i zachęcą konsumentów do skorzystania z Twojej oferty. W strategii uwzględniamy zarówno użytkowników urządzeń desktopowych, jak i osoby chętniej sięgające po smartfony czy tablety. Natężenie każdej z form promocji zostanie przy tym dopasowane do Twoich potrzeb, a także założonego budżetu.

Dlaczego warto wybrać performance marketing?

Performance marketing to również bardzo korzystny model rozliczania. Płacisz przede wszystkim za działania, które przynoszą zadowalające wyniki – w postaci zwiększenia liczby transakcji czy np. wartościowych leadów. Odpowiednio zaplanowana i profesjonalnie poprowadzona kampania marketingu efektywnościowego pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał biznesowy drzemiący w Internecie.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]