Wsparcie

Wsparcie

 

Wspieramy Cię w obszarach, które uważasz za istotne w ramach prowadzonych działań marketingowych. Wśród nich są m.in.:

Szkolenia

Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego z chęcią przygotujemy autorskie szkolenie dla Ciebie i Twojego zespołu na oczekiwanym przez Was poziomie zaawansowania. Podczas niego przekażemy Wam praktyczne wskazówki z interesujących Was dziedzin – SEO, SEM, analityki, content marketingu czy szeroko rozumianego e-marketingu. Gwarantujemy, że zdobyta podczas naszych szkoleń wiedza się przydaje!

Performance marketing

Uważamy, że w marketingu internetowym najważniejsze są mierzalne efekty. Różne kanały promocyjne to tylko narzędzia do ich osiągnięcia. Przy wybranych kampaniach realizujemy modele zorientowane na efektywność: określamy wspólnie z Tobą oczekiwane rezultaty, a następnie elastycznie inwestujemy budżet w wybrane kanały. (np. SEO, AdWords, Facebook Ads etc.)

Landing page

Projektujemy dedykowane strony docelowe na potrzeby konkretnych akcji promocyjnych. Nasze landing page’e skutecznie motywują użytkowników do podjęcia oczekiwanej przez Ciebie akcji – pozostawienia danych kontaktowych, zapisania się na webinar czy skorzystania z testowej wersji Twojej usługi. To rozwiązanie prawie dwa razy efektywniejsze, niż odsyłanie klientów do standardowej strony firmowej.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]