Załoga rakiety

Zespół Rocket Media

Poniższe wpisy zostały przygotowane przez zespół redakcyjny złożony z załogi Rocket Media. To była owocna praca załogowa!

Ostatnie wpisy Zespół Rocket Media

Zespół Rocket Media | 16 czerwca 2023
PPC

Google Ads czy Facebook Ads – co jest skuteczniejsze?

Planujesz rozpocząć prowadzenie płatnych kampanii reklamowych, aby zwiększyć świadomość swojej marki wśród użytkowników sieci oraz poprawić wyniki sprzedaży online? Zastanawiasz się, czy lepiej zainwestować w kampanie Google Ads czy jednak skupić się na reklamach na Facebooku? Poznaj różnice między Google Ads a Facebook Ads, dowiedz się, które kapanie generują niższe koszty i przekonaj, na które […]

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 9 czerwca 2023
PPC

Reklama Google Adsense a Google Ads – sprawdź różnice

Chcesz możliwie jak najskuteczniej prowadzić sprzedaż za pomocą swojej strony www? Wyszukiwarka Google daje różne możliwości prowadzenia płatnych kampanii reklamowych. Poznaj reklamy Google Ad i Google Adsense. Dowiedz się, czym się różnią i jakie perspektywy przed Tobą otwierają.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 31 maja 2023
PPC, Social Media

Remarketing na Facebooku – jak to działa w praktyce?

Remarketing na Facebooku to jedna z najskuteczniejszych form reklamy, jaką można prowadzić w ramach promocji swojej marki w tym kanale. Dlaczego? Ponieważ pozwala dotrzeć do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą. Dowiedz się, czym jest Facebook remarketing i dlaczego warto postawić na tę formę reklamy na Facebooku. Poznaj rodzaje remarketingu na FB oraz sprawdź, jak ustawić […]

Czytaj dalej
PPC
Zespół Rocket Media | 17 maja 2023
PPC

Najskuteczniejsze formy reklamy PPC

Reklama PPC to nieodłączny element marketingu w sieci. Dowiedz się, co to jest reklama PPC, jakie formy są obecnie najpopularniejsze, jakie korzyści niesie płatna reklama w internecie i jak prowadzić kampanie, aby były skuteczne.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 4 maja 2023
SEO

5 zasad pozycjonowania sklepu internetowego

Oczekujesz, że pozycjonowanie sklepu internetowego będzie przynosiło oczekiwane efekty w postaci lepszej widoczności strony i wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania? Dowiedz się, jak skutecznie pozycjonować sklep internetowy – poznaj nasze porady i trzymaj się zasad, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 19 kwietnia 2023
SEO

Ile kosztuje pozycjonowanie, czyli budżet na działania SEO

Ile kosztuje SEO? Jaki budżet należy przewidzieć na to, aby pozycjonowanie mogło przynosić zamierzone efekty? Dowiedz się, jaki jest koszt pozycjonowania strony w zależności od jej specyfiki, wielkości i wielu innych czynników, które wpływają na pracę specjalistów od pozycjonowania.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 6 kwietnia 2023
PPC

Na czym polega automatyzacja kampanii Google Ads?

Chcesz zwiększyć skuteczność reklam Google Ads? Skutecznym sposobem na szybsze osiąganie celów jest automatyzacja kampanii. Dowiedz się, jakie daje możliwości.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 22 marca 2023
Aktualności, PPC

Kampanie Google Ads – na co postawić w 2023 roku?

Co zmieni się w reklamach Google Ads w 2023 roku? Jakie zmiany już zaszły, a czego możemy się jeszcze spodziewać? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, prowadząc konto Google Ads po zmianach w Google Ads, z jakimi mamy do czynienia w bieżącym roku.

Czytaj dalej
Zespół Rocket Media | 10 marca 2023
SEO

Audyt SEO – na co zwrócić uwagę w analizie strony internetowej?

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań w zakresie optymalizacji i pozycjonowania strony, należy przeprowadzić dokładny audyt SEO – co to jest i jakie ma znacznie dla późniejszych efektów pracy na stroną? Dowiedz się, czym jest audyt SEO, jak przeprowadzić audyt strony internetowej i wreszcie ile kosztuje audyt SEO, na podstawie którego można podjąć się skutecznego pozycjonowania strony.

Czytaj dalej

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę