Załoga rakiety

Grzegorz Bosak

CEO w agencji marketingu internetowego Rocket Media, a od października 2018 roku również zakupionej spółki Digital Hill. Od wielu lat specjalizuje się w pozyskiwaniu ruchu na stronach internetowych – głównie za pomocą pozycjonowania oraz kampanii płatnych.

Doświadczenie zdobywał:
● przez 4 lata na stanowisku Specjalista SEO, a następnie Manager SEO w Grupie Money.pl (portal finansowy Money.pl, E-prawnik.pl, Favore.pl).
● przez 2 lata na stanowisku Specjalista SEO/PPC w portalu turystycznym Travelplanet.pl, a gdzie zarządzał kampaniami Google AdWords w kwocie 1 mln zł/rocznie.
● przez 14 lat jako aktywny freelancer i niezależnego ekspert biorąc udział w kampaniach PPC m.in. dla Logitech Inc., Freshmail.pl, MyBenefit.pl oraz SEO dla eGospodarka.pl

Do najważniejszych osiągnięć należą:
● 3-krotne powtórzenie 1 mln UU miesięcznie oglądalności w branży biznes/finanse/prawo,
● Osiągnięcie Top 3 w Google.pl dla “fraz śmierci”: last minute, wakacje, wycieczki.

Ostatnie wpisy Grzegorz Bosak

Niestety ta osoba nie ma jeszcze żadnych wpisów.

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę