Audyt SEO

Audyt SEO

Bezdyskusyjnie jedno z kluczowych działań SEO. Pozycjonowanie strony nie będzie skuteczne, jeśli najpierw nie przyjrzymy się uważnie jej zawartości. Audyt SEO jest kompleksową usługą polegającą na dokładnej analizie wszystkich czynników mających wpływ na pozycję danej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Wśród nich warto wymienić chociażby strukturę kodu strony, treść poszczególnych podstron, jakość zamieszczonych linków i wiele innych ważnych właściwości.

Celem audytu SEO jest określenie słabych i mocnych stron witryny oraz błędów, które zaniżają jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Wynikiem audytu SEO jest z kolei wielostronicowy dokument zawierający szereg praktycznych wskazówek dotyczących optymalizacji strony. Zastosowanie się do zamieszczonych w nim rad przynosi same korzyści – lepsze pozycjonowanie na wybrane słowa kluczowe, zwiększenie ruchu na stronie, a w konsekwencji zwielokrotnienie pożądanych akcji podejmowanych przez użytkowników (dokonanie zakupu, , wypełnienie formularza kontaktowego czy zapis na newsletter). Dostosowanie witryny do wymogów wyszukiwarek gwarantuje również sukces w trakcie późniejszych działań SEO.

Dla kogo audyt SEO?

Audyt SEO to usługa skierowana tak naprawdę do wszystkich firm, które chcą zadbać o swoją widoczność w sieci. Zarówno wielkich graczy z wieloletnim doświadczeniem na rynku, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność. W zależności od potrzeb i możliwości klienta może to być jednorazowa usługa lub pierwszy z etapów długofalowej współpracy.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]