SEO/Pozycjonowanie

Jakie korzyści niosą ze sobą działania SEO?

R

Reklamujesz się w przyjazny sposób

Trafiasz tylko do osób realnie zainteresowanych Twoją ofertą i tylko wtedy, gdy naprawdę jej poszukują.

R

Wzmacniasz swoją markę

Wysoka pozycja to jasny komunikat, że należysz do grona najlepszych.

R

Dajesz się zauważyć

Badania pokazują, że aż 97% internautów nie wychodzi poza pierwszą stronę wyników wyszukiwania.

R

I najważniejsze: zarabiasz!

Zwiększasz ruch na swojej stronie, rośnie ilość zapytań i transakcji, zapisów na newsletter czy pobrań materiałów. Telefon firmowy częściej dzwoni.

SEO/Pozycjonowanie

W Rocket Media lubimy działać twórczo. Zapewniamy efektywne rozwiązania dostosowane właśnie do Twoich potrzeb. Interesują nas tylko długoterminowe rezultaty. Poprzez działania SEO nie tylko pomagamy Ci wspiąć się na szczyt wyników wyszukiwania, ale również na nim pozostać. I cieszyć się z korzyści płynących z bycia liderem. W ramach działań pozycjonerskich integrujemy m.in.:

Kampanie SEO

Wsłuchujemy się w potrzeby biznesowe naszych Klientów. Optymalizujemy dane na stronach, aby stały się bardziej widoczne dla robotów Google. Starannie dobieramy frazy, które przynoszą wartościowy ruch z czołówki wyników wyszukiwania. Nasze działania opieramy na bezpiecznych, ale skutecznych technikach White Hat SEO. Dbamy o Twoje dobre wyniki podczas ciągłych zmian algorytmów wyszukiwarki.

R

SEO Social Media

W ramach tej usługi udzielamy konsultacji z zakresu umiejscowienia, doboru i rodzaju treści udostępnianych w ramach mediów społecznościowych, jak Facebook, Twitter czy Google+. Zwiększamy zaangażowanie użytkowników i ilość przejść na Twoją stronę, integrując te działania ze strategią SEO.

Pozycjonowanie map

Przygotowujemy owocne kampanie z wykorzystaniem Map Google, także dla lokalnych przedsiębiorców. Mapy z adresami oddziałów wyświetlają się na pierwszej pozycji wyników wyszukiwania i skutecznie przyciągają uwagę użytkowników. Dzięki nam precyzyjnie dotrzesz do klientów ze swojego województwa, miasta czy nawet dzielnicy.

Budowanie zaplecza

Tworzymy wartościowy content, który pracuje na wysoką pozycję Twojej strony. Angażujące treści zamieszczone na blogach z linkiem do Twojej witryny zwiększają zainteresowanie Twoją ofertą. Stawiamy na jakość prowadzonych działań, skupiając się na mocnych witrynach i unikalnych treściach.

Pozycjonowanie lokalne

Działania, jakie prowadzimy w ramach lokalnego SEO, mają na celu poprawienie widoczności Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dzięki temu użytkownicy, którzy szukają produktów lub usług w danym regionie, z łatwością znajdą Twoją ofertę. Regionalne SEO jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw, świadczących usługi głównie lokalnie. Skorzystają na nim przede wszystkim firmy mające biura lub oddziały, do których klient może przyjechać osobiście. Pozycjonowanie lokalne pozwoli Ci być zawsze o krok przed Twoją konkurencją!

Ściąganie filtrów ze stron

Efektywnie usuwamy filtry (kary) nałożone na strony przez wyszukiwarki (ręczne i automatyczne). Stosujemy rozwiązania, które w bezpieczny sposób przywracają korzystną pozycję w wynikach wyszukiwania. Koncentrujemy się na trwałych rezultatach.

Audyt SEO

U podstaw wszystkich działań SEO leży szczegółowy audyt optymalizacyjny strony. Wykrywa on przeszkody, które powstrzymują witrynę przed osiągnięciem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. Zapewnia nie tylko szybkie rozwiązania – jest również podstawą do zbudowania długofalowego planu działań. To jednorazowa usługa, która może stać się początkiem strategicznej współpracy.

SEO PR

Działania PR nie są kompletne bez odpowiedniego dopasowania pod kątem SEO. Dzięki niej Twoje materiały stają się atrakcyjne nie tylko dla czytelników, ale również – robotów wyszukiwarek. Podpowiadamy, jak pisać, gdzie publikować i w jaki sposób promować treści wizerunkowe, by najefektywniej trafić do pożądanej grupy odbiorców.

SERM (Depozycjonowanie)

SERM (ang. Search Engine Results Management), czyli zarządzanie wynikami wyszukiwania – potocznie depozycjonowanie – w skuteczny sposób zaciera ślady po treściach godzących w dobre imię firmy. Dbamy o to, by wpisy szkalujące wizerunek organizacji pojawiały się poniżej tych o wydźwięku neutralnym lub pozytywnym. Skupiamy się na wynikach wyszukiwania powiązanych z nazwą firmy, opiniami na jej temat. Nasze działania mają charakter subtelny i są zgodne z prawem.

Audyt strategii SEO

Oceniamy skuteczność prowadzonych przez Ciebie działań. Analizujemy przyjęte założenia oraz cele Twojej kampanii. Nie pozostajemy również obojętni na działania Twojej konkurencji. Na podstawie zebranych danych proponujemy zmiany w obecnej strategii, które pomogą Ci czerpać pełnymi garściami z korzyści, jakie daje mocno zaznaczona obecność w wynikach wyszukania.

ASO (App Store Optimization)

Dbamy o doskonałe pozycje aplikacji mobilnych w wynikach wyszukiwania App Store i Google Play. Dobieramy odpowiednie słowa kluczowe i przygotowujemy angażujące opisy, dzięki którym to Twoja aplikacja wyróżni się z milionów innych i znajdzie się na szczycie proponowanych w app marketach rozwiązań. Dzięki nam docierasz do wszystkich zainteresowanych Twoją apką i przekonujesz ich do siebie atrakcyjną treścią jej strony profilowej. Pozycjonowanie w App Store i Google Play to niezawodny sposób na zwiększenie liczby pobrań Twojej aplikacji.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]