Google Display Network

Google Display Network

To najpopularniejsza sieć reklamowa w Polsce. W jej skład wchodzi tysiące portali o zróżnicowanym zasięgu i tematyce. Korzystanie z niej zapewnia szybkie dotarcie do wybranej grupy docelowej i możliwość dokładnego dobrania miejsca publikacji reklam. Wśród największych zalet Google Display Network warto wymienić również możliwość zaawansowanej konfiguracji kampanii oraz model rozliczenia oparty na rzeczywistych odsłonach i kliknięciach w reklamę.

Kreacje reklamowe w sieci Google Display Network przybierają różne formy. Od prostych reklam tekstowych po grafiki lub nawet filmiki video. Na uwagę zasługuje również fakt, że reklamy w GDN umieszczane są w kilku obszarach strony – po bokach, na samej górze lub bezpośrednio w tekście.

Dlaczego warto zdecydować się na reklamę w Google Display Network?

Targetowanie reklam jest niezwykle precyzyjne. W zależności od potrzeb można zdecydować się na dobieranie miejsc publikacji ze względu na występujące w nich słowa kluczowe lub tematykę portali. Dzięki temu zyskuje się pewność, że przekaz reklamowy trafia na strony realnie powiązane z Twoim produktem lub usługą. Zawężeniu można poddać również grupę docelową reklamy – ze względu na wiek, płeć, miejsce zamieszkania, a nawet zainteresowania.

Nasi specjaliści dobiorą kanały dotarcia idealnie dopasowane do Twojej oferty i założonych celów. Dzięki kampanii Google Display Network zyskasz dostęp do osób realnie zainteresowanych Twoim produktem i przekonasz ich do skorzystania z Twoich usług.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]