Google AdWords

Google AdWords

Reklamy Google AdWords to doskonały sposób na zwiększenie siły sprzedażowej marki. Komunikaty wyświetlające się w wynikach wyszukiwania oraz na stronach internetowych wchodzących w skład Google Display Network, aplikacje mobilne i Gmail wpływają na wzrost zainteresowania ofertą przedsiębiorstwa. Co więcej, przekładają się na realne zwiększenie liczby pożądanych akcji wykonywanych przez klientów. I to niezależnie od tego, co stanowi wyznacznik sukcesu (KPI) – zapisanie się na newsletter, dokonanie zakupu, pozostawienie danych czy na przykład pobranie materiału szkoleniowego.

Kampanie Google AdWords pozwalają przy tym na niezwykle precyzyjne dobieranie grupy docelowej przekazu reklamowego. Dzięki temu dotrzesz dokładnie do tych osób, które wyraziły już zainteresowanie twoją ofertą lub tych, które z dużym prawdopodobieństwem chciałyby z niej skorzystać. Oznacza to, że każde przejście z reklamy na twoją stronę generuje ruch najwyższej jakości.  

Jakie korzyści niosą za sobą reklamy Google AdWords?

Ogromną zaletą Google AdWords jest również sposób rozliczenia. Płacisz tylko za efekty – czyli realne kliknięcia w reklamę lub ilość jej odsłon. Na koszt kliku wpływa przy tym wiele czynników – rodzaj reklamowanego produktu, konkurencja, miejsce publikacji reklamy czy np. czas jej emisji.

Reklamy Google AdWords występują przy tym w wielu odsłonach – od klasycznej reklamy tekstowej, przez kreacje graficzne, video aż po galerię produktów. Rodzaj kampanii dobieramy w taki sposób, aby najlepiej realizowała cele sprzedażowe twojej firmy. Sprawiamy, że każda złotówka zainwestowana reklamę  przynosi wymierne korzyści.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]