SEM/PPC

Co sprawia, że mocno zyskasz na kampanii SEM?

R

Błyskawiczne efekty

To idealne rozwiązanie dla wymagających szybkich rezultatów. Korzyści odczujesz już w pierwszym dniu kampanii!

R

Jasny cel

Działania SEM ściągają użytkowników na konkretne podstrony i podnoszą wyniki sprzedaży dla ściśle określonych produktów.

R

Elastyczność

Działania nieprzynoszące zadowalających efektów można natychmiast wstrzymać, a te, które generują ogromne korzyści – zintensyfikować.

R

Gigantyczna ilość możliwości

Mnogość kanałów dotarcia i sposobów targetowania sprawia, że każdą kampanię dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb.

R

Subtelność

Kampanie docierają tylko do osób, które poszukują usług czy produktów związanych z Twoją działalnością.

R

Precyzja czasu

Można prowadzić i długoterminową kampanię, i skupić się na sezonowej promocji produktu.

SEM PPC

 

Laserowa precyzja… targetowania. Dzięki kampaniom linków płatnych docierasz tylko do tych konsumentów, którzy są realnie zainteresowani Twoją ofertą. Optymalnie zarządzamy Twoim budżetem na reklamę. Dbamy, by pozyskane kliknięcia przekładały się na oczekiwane rezultaty. Płacisz tylko za efekty. Wykorzystujemy możliwości m.in. takich rozwiązań, jak:

R

Google AdWords

Wykorzystaj potężne możliwości platformy Google AdWords! Reklamuj się w wynikach wyszukiwania w formie linków sponsorowanych. Prowadzimy kampanie, które przynoszą Ci natychmiastowe efekty i największy zwrot z zainwestowanego budżetu reklamowego.

Audyt SEM

Sprawdzamy skuteczność prowadzonych przez Ciebie działań Search Engine Marketing i doradzamy, jak zwiększyć zasięg i wyniki przy zachowaniu dotychczasowych nakładów finansowych. Dobieramy słowa kluczowe i kanały przekazu, które mnożą ruch na Twojej stronie i pomagają w osiągnięciu satysfakcjonujących wyników.

Google Merchant Center (GMC; Google Zakupy)

Skracamy ścieżkę zakupową Twoich klientów. Reklamujemy graficznie Twój towar w wynikach wyszukiwania Google. Spośród całego asortymentu wybieramy tylko te artykuły, które pragniesz wyeksponować. Zapewniamy pełne wsparcie w prowadzeniu udanej kampanii produktowej.

R

Gmail Sponsored Promotions (GSP)

Wykorzystujemy pełen potencjał drzemiący w reklamie w skrzynkach @. Dzięki dyskretnej i precyzyjnie dopasowanej kreacji dotrzesz do milionów użytkowników poczty Gmail i zachęcisz ich do odwiedzenia Twojej strony, dokonania zakupu czy zapisu na newsletter.

RTB (Real Time Bidding)

Na podstawie danych o Twoich klientach i wyznaczonych przez Ciebie celach ustalamy opłacalną stawkę za reklamę, wybieramy najlepsze miejsce publikacji, zestaw kreacji i harmonogram emisji reklamy. Następnie wysyłamy Twoją ofertę do licytacji, dbając o najlepsze możliwe stawki. Real Time Bidding to niezawodna metoda docierania z bardzo spersonalizowanym przekazem, uwzględniającym możliwość komunikowania się z precyzyjnie określonymi grupami (np. poszukującymi obecnie zakupu danego produktu).

R

YouTube / Video Marketing

Zwiększamy świadomość Twojej marki i sprzedaż poprzez kampanie w serwisie wideo YouTube – drugiej najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Twoje reklamy wyświetlają się przed popularnymi filmikami oraz ukazują się na liście polecanych video. Dokładnie dopasowujemy miejsca emisji do Twoich celów marketingowych, dzięki czemu nasze działania przekładają się na większą liczbę wyświetleń i wzrost zainteresowania Twoja firmą.

Google Display Network

Zamieść swój przekaz na wybranych z setek tysięcy stron wchodzących w skład sieci Google Display Network! Docieramy do użytkowników o określonych zainteresowaniach i cechach psychodemograficznych (np. płeć, wiek, miejsce zamieszkania, zainteresowania). Angażujemy ich na witrynach powiązanych tematycznie z Twoją ofertą. Trafienie do Twojej grupy docelowej nigdy nie było tak łatwe.

Facebook Ads

Reklamuj się w największym serwisie społecznościowym na świecie! Wykorzystujemy potencjał Twojej marki, by budować zaangażowanie użytkowników, które z kolei przekuwamy w lepsze wyniki sprzedaży. Korzystamy w tym celu z zaawansowanych funkcji konfigurowania kampanii reklam na Facebooku. Dzięki nam zadbasz o swój wizerunek, a jednocześnie zrealizujesz cele biznesowe.

Remarketing

Skorzystaj z możliwości ponownego docierania do utraconych klientów! Dzięki kampanii remarketingowej przypominamy o przeglądanych produktach czy usługach użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę. Indywidualnie dopasowane reklamy podążają za Twoimi potencjalnymi klientami na tysiącach stron uczestniczących w programie AdSense i w wyszukiwarce Google. Bogaty wachlarz możliwości konfigurowania remarketingu czyni go jedną z najbardziej atrakcyjnych form reklamy internetowej.

R

Mobile marketing

Prowadzimy kampanie dostosowane do unikalnych możliwości urządzeń mobilnych, wykorzystując m.in. dane o lokalizacji użytkownika czy info o używanym smartfonie/tablecie. Stosujemy nowatorskie rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci szybciej odnajdą Cię w apkach lub mobilnych wynikach wyszukiwania i podejmą pożądaną przez Ciebie akcję „tu i teraz”.

R

Sieci afiliacyjne

Umieszczamy Twoje reklamy pośród wysokiej jakości treści na profesjonalnych blogach i serwisach. Z tysięcy stron współpracujących w ramach sieci afiliacyjnej wybieramy tylko te, które odpowiadają Twojemu profilowi działalności. Obecność na nich przekłada się na realne zyski dla Twojej firmy, nie tylko wizerunkowe.

Audyt strategii SEM

Dokładnie badamy założenia Twoich kampanii marketingu wyszukiwarkowego. Sprawdzamy skuteczność wybranych metod reklamy, kanały ich dystrybucji, grupy docelowe, założone cele i wskaźniki. Dzięki nam modyfikujesz swoją strategię działań SEM w taki sposób, aby przynosiła możliwie najwięcej korzyści dla Twojej marki.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]