Referencje

Sprawdź firmy, które powierzyły nam swoje misje i wspomnienia, jakie po nich zachowują.
Ze zdecydowaną większością współpracujemy już od kilku lat i bardzo cenimy sobie takie długofalowe relacje.

Poznaj opinie o Rocket Media.

Z Rocket Media współpracuję od kilku lat przy różnych projektach w obszarze SEO i SEM. Zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie, zaangażowanie i zrozumienie specyfiki biznesu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnego partnera, profesjonalizmu w obszarze performance marketingu i usług dostosowanych do swoich potrzeb.

Maciej Nikodemski
Head of Marketing

Z przyjemnością polecam agencję Rocket Media, która była odpowiedzialna za kampanie online dla naszych projektów. To zespół profesjonalistów, którzy potrafią słuchać i rekomendować najlepsze rozwiązania do wytycznych klienta. Ważnym aspektem naszej współpracy była skuteczna komunikacja – zawsze byliśmy na bieżąco informowani o postępach i zmianach w kampaniach. Agencja Rocket Media potrafiła dostosować strategię do naszych indywidualnych potrzeb, dostarczając nam cennych danych i raportów, co pomagało nam monitorować efekty działań.

Alfred Wagner
Z-ca dyrektora Wydziału Promocji Miasta i Turystyki

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z profesjonalizmu oraz zaangażowania całego zespołu agencji Rocket Media w prowadzeniu dla nas kampanii marketingu internetowego. Ich rzetelność i skrupulatność w realizowaniu strategii przyniosły nam znakomite efekty, widoczne m.in. we wzroście ruchu na naszej stronie internetowej oraz poprawie pozycji w wynikach wyszukiwania. Nasze cele dotyczące widoczności online osiągnęliśmy również dzięki doskonałej komunikacji z agencją. Ich regularne raporty i dostępność okazały się nieocenione w procesie współpracy.

Jarosław Czarny
Kierownik ds. koordynacji projektów

Cieszę się, że powierzyłem działania SEO Rocket Media. To zespół pełen zaangażowania, którego celem jest nie tylko zwiększenie widoczności strony w wynikach wyszukiwania, ale także osiągnięcie konkretnych celów biznesowych klienta. W pełni polecam tę agencję wszystkim, którzy poszukują partnera do skutecznej optymalizacji swojej witryny. Ich profesjonalizm, skuteczność i doskonała komunikacja z pewnością przyniosą pozytywne rezultaty.

Paweł Żytnowski
Właściciel

Są otwarci na dyskusję, jasno deklarują, które działania będę efektywne, a z których warto zrezygnować, doradzają klientowi – jednocześnie słuchając jego potrzeb, akceptując przyjętą przez klienta strategię i wskazując najlepsze w danym przypadku rozwiązania.

Jagoda Klonowska
PR Manager

Terminowość, zaangażowanie i efekty. Tak w skrócie można określić naszą współpracę z agencją Rocket Media.  Agencja jest również elastyczna, myśli innowacyjnie i dopasowuje się do naszych nowych projektów, które czasami wychodzą poza paletę ich standardowego działania.

Aleksandra Gilewska
Manager ds. marketingu

Najbardziej cenię elastyczność – szczególnie w kwestii modelu rozliczania bazującego na realnych wynikach ich pracy, co niestety nie jest standardem w innych agencjach, oraz partnerskie podejście do klienta. Ponadto doceniam szczerość i jasny feedback, kiedy to klient się myli, co szczególnie cenię u ekspertów.

Adam Wojciechowski
Właściciel

Są dla naszej firmy wsparciem w realizacji działań SEO, content marketingowych i kampanii płatnych. Dzięki regularnemu kontaktowi i sprawnemu zarządzaniu zadaniami po stronie agencji, jesteśmy w stanie realizować wymagający dla nas projekt – ciągłe usprawnianie naszej strony internetowej.

Andrzej Włodarczyk
Sales Director

Podczas 3-letniej współpracy zanotowaliśmy wzrost pozycji wybranych fraz kluczowych, ruchu na stronie oraz zadowalające wyniki kampanii Google Ads. W ekipie Rocket Media cenimy sobie zaangażowanie oraz to, iż zawsze możemy liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jerzy Jantoń
Prezes Zarządu

Agencja Rocket Media kompleksowo odpowiada za opracowanie i realizację strategii SEO i PPC sklepów internetowych wchodzących w skład spółki DARMADO (Snowshop, Bikesalon, Surfshop) komunikacja z zespołem przebiega bardzo sprawnie. Polecamy agencję Rocket Media jako zaufanego partnera.

Daniel Michalski
E-commerce Coordinator

Bardzo cenimy sobie skrupulatność i analityczne podejście Agencji do powierzonych jej zadań. Jasno zdefiniowana lista priorytetów, bezproblemowy kontakt i fachowa wiedza techniczna pracowników pozwoliła naszym programistom płynnie wdrożyć najpilniejsze elementy audytu, co przełożyło się bezpośrednio na szybkie wzrosty serwisu.

Adam Zawada
Head of Sales & Business Development

Bezproblemowy kontakt z zespołem fachowców sprawia, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Najważniejsze jest to, że współpraca zaowocowała osiągnięciem zakładanych efektów biznesowych (miesięczna ilość leadów) w określonym czasie. 

Jakub Czyżykowski
Wiceprezes Zarządu

Rocket Media to firma, która dobrze rozumie specyfikę naszego biznesu i nasze cele. Wspierają nas nie tylko swoimi usługami, ale też wiedzą z zakresu pozycjonowania. Realizując swoje zadania zapewniają nam systematyczny wzrost ruchu na stronie.

Dawid Pytowski
Head of Marketing Limango Polska

W ramach naszej współpracy agencja realizuje działania z zakresu pozycjonowania stron, content marketingu, kampanii Google Ads oraz kampanii preroll na Youtube dla kilku naszych serwisów. Polecamy Rocket Media jako zaufanego partnera. 

Agnieszka Salach
p.o. Kierownika Działu Marketingu

We współpracy z zespołem Rocket Media cenimy sobie wychodzenie z inicjatywami autorskich projektów, regularne spotkania projektowe oraz pozytywną atmosferę współpracy. Rocket Media to rzeczowy i otwarty na potrzeby Klienta zespół ekspertów SEO.

Anna Lipiec
Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej

Dużym atutem firmy jest indywidualne i pełne zaangażowania podejście do każdego projektu, co ma również przełożenie na to, co najważniejsze, czyli na osiągane przez nas wyniki w Google.

Marlena Mendelewska
Specjalista ds. Marketingu