Referencje

Sprawdź firmy, które powierzyły nam swoje misje i wspomnienia, jakie po nich zachowują.
Ze zdecydowaną większością współpracujemy już od kilku lat i bardzo cenimy sobie takie długofalowe relacje.

Poznaj opinie o Rocket Media.

Są otwarci na dyskusję, jasno deklarują, które działania będę efektywne, a z których warto zrezygnować, doradzają klientowi – jednocześnie słuchając jego potrzeb, akceptując przyjętą przez klienta strategię i wskazując najlepsze w danym przypadku rozwiązania.

Jagoda Klonowska
PR Manager

Terminowość, zaangażowanie i efekty. Tak w skrócie można określić naszą współpracę z agencją Rocket Media.  Agencja jest również elastyczna, myśli innowacyjnie i dopasowuje się do naszych nowych projektów, które czasami wychodzą poza paletę ich standardowego działania.

Aleksandra Gilewska
Manager ds. marketingu

Najbardziej cenię elastyczność – szczególnie w kwestii modelu rozliczania bazującego na realnych wynikach ich pracy, co niestety nie jest standardem w innych agencjach, oraz partnerskie podejście do klienta. Ponadto doceniam szczerość i jasny feedback, kiedy to klient się myli, co szczególnie cenię u ekspertów.

Adam Wojciechowski
Właściciel

Są dla naszej firmy wsparciem w realizacji działań SEO, content marketingowych i kampanii płatnych. Dzięki regularnemu kontaktowi i sprawnemu zarządzaniu zadaniami po stronie agencji, jesteśmy w stanie realizować wymagający dla nas projekt – ciągłe usprawnianie naszej strony internetowej.

Andrzej Włodarczyk
Sales Director

Podczas 3-letniej współpracy zanotowaliśmy wzrost pozycji wybranych fraz kluczowych, ruchu na stronie oraz zadowalające wyniki kampanii Google Ads. W ekipie Rocket Media cenimy sobie zaangażowanie oraz to, iż zawsze możemy liczyć na pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jerzy Jantoń
Prezes Zarządu

Agencja Rocket Media kompleksowo odpowiada za opracowanie i realizację strategii SEO i PPC sklepów internetowych wchodzących w skład spółki DARMADO (Snowshop, Bikesalon, Surfshop) komunikacja z zespołem przebiega bardzo sprawnie. Polecamy agencję Rocket Media jako zaufanego partnera.

Daniel Michalski
E-commerce Coordinator

Bardzo cenimy sobie skrupulatność i analityczne podejście Agencji do powierzonych jej zadań. Jasno zdefiniowana lista priorytetów, bezproblemowy kontakt i fachowa wiedza techniczna pracowników pozwoliła naszym programistom płynnie wdrożyć najpilniejsze elementy audytu, co przełożyło się bezpośrednio na szybkie wzrosty serwisu.

Adam Zawada
Head of Sales & Business Development

Bezproblemowy kontakt z zespołem fachowców sprawia, że żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Najważniejsze jest to, że współpraca zaowocowała osiągnięciem zakładanych efektów biznesowych (miesięczna ilość leadów) w określonym czasie. 

Jakub Czyżykowski
Wiceprezes Zarządu

Rocket Media to firma, która dobrze rozumie specyfikę naszego biznesu i nasze cele. Wspierają nas nie tylko swoimi usługami, ale też wiedzą z zakresu pozycjonowania. Realizując swoje zadania zapewniają nam systematyczny wzrost ruchu na stronie.

Dawid Pytowski
Head of Marketing Limango Polska

W ramach naszej współpracy agencja realizuje działania z zakresu pozycjonowania stron, content marketingu, kampanii Google Ads oraz kampanii preroll na Youtube dla kilku naszych serwisów. Polecamy Rocket Media jako zaufanego partnera. 

Agnieszka Salach
p.o. Kierownika Działu Marketingu

We współpracy z zespołem Rocket Media cenimy sobie wychodzenie z inicjatywami autorskich projektów, regularne spotkania projektowe oraz pozytywną atmosferę współpracy. Rocket Media to rzeczowy i otwarty na potrzeby Klienta zespół ekspertów SEO.

Anna Lipiec
Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej

Dużym atutem firmy jest indywidualne i pełne zaangażowania podejście do każdego projektu, co ma również przełożenie na to, co najważniejsze, czyli na osiągane przez nas wyniki w Google.

Marlena Mendelewska
Specjalista ds. Marketingu

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę