Pracujemy dla aktualnych i przyszłych liderów swoich branż

{

Przeczytaj opinie naszych Klientów o Rocket Media i dowiedz się, dlaczego większość z nich przedłuża i rozszerza z nami współpracę

Ze względu na specyfikę naszej działalności, od Rocket Media wymagamy rzeczy wydawałoby się niemożliwych. Okazuje się jednak, że wszystko jest możliwe. RM doskonale zrozumiało nasze ograniczenia i zawsze szuka dedykowanych rozwiązań. Rocket Media polecam również ze względu na świetną atmosferę współpracy a osobiście dostarczone życzenia świąteczne… no cóż.

Dawid Pytowski

Marketing Team Leader, Limango

Współpracę z Rocket Media cenię za całokształt, a w szczególności za wzorową komunikację i ciągłe badanie satysfakcji klienta. To profesjonaliści, którzy zadowolenie swoich partnerów biznesowych stawiają na pierwszym miejscu.

Barbara Mitręga-Najgebaur

Zastępca Dyrektora Sprzedaży, Biznes Cloud i BPO, Unit4

We współpracy z Rocket Media cenie ich fachową wiedzę oraz doświadczenie w zakresie SEO, co owocuje sukcesem na jedne z trudniejszych fraz w naszej branży. Dzięki współpracy z RM mogę być spokojny o zmiany w algorytmach, gdyż ich fachowcy są na bieżąco z nowinkami z zakresu SEO, a całe pozycjonowanie jest robione w sposób bezpieczny i perspektywiczny.

Michał Błauciak

Specjalista ds. obsługi klienta, IdeaShirt

Rewelacyjny kontakt z zespołem fachowców zapewnia, że na każde pytanie znajduje się odpowiedź i rozwiązanie.

Tomasz Kowalski

Wiceprezes zarządu, Brookvent Polska

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Rocket Media w zakresie pozycjonowania mojej strony. Mogę polecić ich jako firmę, która skutecznie realizuje postawione cele

Adam Mateja

Project Manager, Studio Software

Dużym atutem firmy jest indywidualne i pełne zaangażowania podejście do każdego projektu, co ma również przełożenie na to, co najważniejsze, czyli na osiągane przez nas wyniki w Google.

Marlena Mendelewska

Specjalista ds. Marketingu, Votum S.A.

We współpracy z zespołem Rocket Media cenimy sobie wychodzenie z inicjatywami autorskich projektów, regularne spotkania projektowe oraz pozytywną atmosferę współpracy.

Anna Lipiec

Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej, Kruk

Cel kampanii związany ze zwiększeniem odwiedzin portalu, przy założonym poziomie CPC, został osiągnięty już w pierwszym miesiącu kampanii. W kolejnych miesiącach kluczowe wskaźniki kampanii osiągnęły jeszcze bardziej korzystny dla portalu poziom.

Zbigniew Osiński

Dyrektor ds. rozwoju i marketingu, Wroclaw.pl

Dzięki komplementarności świadczonych usług, takich jak pozycjonowanie stron internetowych czy kampanie AdWords, nasza współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zapewnianych efektów. Już po kilku miesiącach współpracy nasz serwis znajdował się w czołówce wyników Google’a na większość z pozycjonowanych kilkudziesięciu fraz. Działamy w bardzo konkurencyjnej w Internecie branży, jaką są nowoczesne serwery i cloud computing, tym mocniej odczuliśmy korzyści ze zwiększonego ruchu na naszej stronie.

Mateusz Osowski

Dyrektor Handlowy, Marketing Manager, Exea / TARR CI

Rocket Media to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale też ludzie o szerokich horyzontach, co w połączeniu ze świetnym przygotowaniem merytorycznym owocuje ciekawymi i innowacyjnymi pomysłami, które potem sprawienie są wcielane w życie.

Witold Michalak

Brand Manager, Alkopoligamia

Z RM współpracuję od 8 miesięcy. W tym okresie pracownicy spółki dali się poznać jako specjaliści do spraw trudnych, posiadający dużą wiedzę praktyczną w swojej dziedzinie. Dzięki RM docieram do moich potencjalnych klientów, a tym samym zwiększyłem sprzedaż swych usług. Poleciłbym RM znajomemu, ponieważ można im zaufać.

Jerzy Chojka

Kancelaria Adwokacka Jerzy Chojka

Bardzo cenimy fachowe wsparcie SEO suflerów z Rocket, którzy zawsze podpowiedzą sprawdzone rozwiązania i podrzucą pomocne wskazówki – bezcenny komfort pracy w pogodnej atmosferze.

Anna Czyż

Kierownik ds. Rozwoju, Archipelag

Nasi Klienci

Doświadczenie czerpiemy z pracy nad ambitnymi kampaniami. Do tej pory dbaliśmy o poprawę wskaźników m.in. u następujących Klientów:

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]