Obsługa CMS

Obsługa CMS

Prowadzenie strony lub firmowego bloga to zadanie nie tylko odpowiedzialne, ale również dość czasochłonne. Aby treści pracowały na dobry wizerunek przedsiębiorstwa, a także pozycję strony w wynikach wyszukiwania, niezbędne jest uzupełnienie metadanych, metadescription, odpowiednie otagowanie, wytłuszczenie słów kluczowych oraz dodanie opisów do zdjęć. Bardzo ważne jest również właściwe sformatowanie treści – wyróżnienie nagłówków, akapitów, śródtytułów, wstawienie wysokiej jakości materiałów multimedialnych. Ilość obowiązków związanych z obsługą CMS i przygotowaniem tekstów na jego potrzeby sprawia, że wiele firm decyduje się na zatrudnienie dedykowanego tej funkcji pracownika. Nie każde przedsiębiorstwo może jednak pozwolić sobie na tego typu wydatki.

Jakie zagrożenia niesie nieaktualizowanie treści w CMS?

Brak konsekwencji w publikacji tekstów na stronie może być przyczyną wielu problemów. Przestarzałe treści odstraszają klientów i świadczą o zaniedbaniach ze strony firmy. Zamiast dostarczać najświeższych informacji, zwyczajnie wprowadzają w błąd.

Nieaktualizowana strona to również prosta droga do spadku w wynikach wyszukiwania. Roboty Google znacznie wyżej cenią witryny, które dbają o świeżość zamieszczanego contentu. Żółtą kartkę dostają zaś u nich ci, którzy nie traktują tej kwestii priorytetowo.

Profesjonalna obsługa CMS to gwarancja punktualnego publikowania contentu, doskonałego opracowania treści i spełnienia wszystkich wymogów SEO. Systematycznie aktualizowana strona to prawdziwa wizytówka firmy i wartościowe źródło informacji dla wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z jej usług.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]