Infografiki / videografiki

Infografiki / videografiki

Infografiki to niezwykle atrakcyjna forma przedstawienia treści i doskonała alternatywa dla tradycyjnego przekazu tekstowego. Wykorzystane w niej grafiki, zdjęcia, wykresy, diagramy, mapy czy rysunki potrafią wyrazić znacznie więcej, niż niejeden artykuł. Są również świetnym sposobem na zrozumiałe przekazanie dużej ilości danych. Wszystko, co przełożone na przystępny język obrazu, pozostaje na dłużej w świadomości odbiorcy niż na przykład wielostronicowy raport czy skomplikowana tabela w Excelu.

Właśnie z tego powodu świetnie sprawdzają się w przypadku praktycznie każdej branży – nawet tych pozornie nieatrakcyjnych dla przeciętnego odbiorcy. Wszystko dzięki odpowiedniej formie przedstawienia.

Nic więc dziwnego, że infografika z roku na rok zyskuje na popularności. Obecnie stała się na tyle ważnym elementem komunikacji marketingowej, że wykorzystuje się ją jako samodzielną formę przekazu, a nie tylko urozmaicenie informacji prasowej czy artykułu branżowego. Użytkownicy mediów społecznościowych chętnie przeglądają i udostępniają tego typu informacje.

Dlaczego warto zainwestować w infografiki?

Według danych Content Marketing Institute już dwie trzecie firm inwestujących w działania content marketingowe decyduje się włączyć do swojej strategii tworzenie infografik. Jeśli chcesz należeć do grona przedsiębiorców, którzy odpowiadają na potrzeby swoich klientów i są realnie zainteresowani budowaniem wizerunku eksperta w swojej branży – infografika to zdecydowanie coś dla ciebie.   

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]