e-PR

e-PR

Nadawanie tonu dyskusji na swój temat to jedno z największych wyzwań, przed jakimi stają obecnie firmy. Działania wizerunkowe, aby były skuteczne, muszą uwzględniać najpopularniejsze kanały komunikacji. Obecność w Internecie to w dzisiejszych czasach nie tyle szansa, co PR-owe być albo nie być.

Dlaczego warto zainwestować w działania e-PR?

Zadbamy o zbudowanie jak najkorzystniejszego wizerunku Twojej marki w sieci. Opracujemy strategię komunikacji, która optymalnie wykorzysta wszystkie narzędzia e-PR, dzięki którym dotrzesz do jak największej liczby wpływowych redakcji i członków blogo- i vlogosfery. Określimy grupę docelową Twoich komunikatów, a następnie przygotujemy treści (informacje prasowe, oświadczenia lub inne materiały), które zainteresują ją Twoją marką. Zabierzemy głos w dyskusjach na Twój temat – niezależnie od tego, czy będą toczyć się w oficjalnych kanałach medialnych, czy w social mediach lub na forach internetowych. Będziemy również cennym wsparciem w sytuacji kryzysu wizerunkowego.

Jeśli więc zależy Ci, by Internet był pełen pozytywnych informacji na temat Twojej marki – koniecznie zainwestuj w działania e-PR-owe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i kompetencji. Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy ofertę działań wizerunkowych idealnie dopasowaną do potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy. Dzięki nam przychylna informacja o Twoich produktach czy usługach dotrze zarówno do mediów, jak i Twoich potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]