Buzz marketing

Buzz Marketing / Marketing Szeptany

Badania nie pozostawiają złudzeń – rekomendacje internautów to jedno z najważniejszych źródeł, po które konsumenci sięgają w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. Wykorzystaj siłę buzz marketingu w służbie twojej marki! Jeżeli chcesz, żeby fora internetowe i media społecznościowe były pełne pozytywnych informacji na temat twoich produktów czy usług, koniecznie zainwestuj w marketing szeptany.

Buzz marketing to nic innego jak odpowiedzi na pytania klienta, który znajduje się na zaawansowanym etapie podejmowania decyzji zakupowej. Zainicjujemy dyskusje dotyczące twojej marki na forach internetowych, umieścimy recenzje twoich produktów w serwisach konsumenckich, będziemy aktywnie kreować twój wizerunek na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Zadbamy o to, aby pozytywna informacja o twojej firmie dotarła do jak największej ilości osób.

Jakie dodatkowe korzyści daje buzz marketing?

Działania związane z marketingiem szeptanym to także doskonałe uzupełnienie SEO. Umieszczane na różnych stronach linki do twojego serwisu wpłyną na ogólną pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Jak widać, buzz marketing to stosunkowo niedroga usługa, która niesie za sobą wiele korzyści.

Nasi specjaliści przygotują strategię działań, które przyniosą realne zyski – nie tylko dla wizerunku, ale również wyników sprzedażowych twojej marki. Dobiorą odpowiednie kanały dotarcia do odbiorcy oraz styl przekazu. Wszystkie działania i ich efekty zostaną przedstawione w formie czytelnego raportu.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]