Artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane

Co kryje się pod tą nazwą? Tak naprawdę artykuł sponsorowany to każda treść, która jest publikowana odpłatnie, a wynagrodzenie za jej zamieszczenie otrzymuje właściciel serwisu, na którym się ona ukazuje. Artykuły sponsorowane przybierają przy tym różne formy – od poradników, poprzez informacje prasowe, case study czy raporty aż po wywiady z pracownikami. Każdy tego typu tekst ma za zadanie budować pozytywny wizerunek firmy. Dodatkowo, jeśli zadbamy o zamieszczenie odpowiednich linków w treści, publikacje będą także pracować na dobrą pozycję strony internetowej przedsiębiorstwa w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto zamawiać artykuły sponsorowane o swojej firmie?

Konsekwentnie poprowadzona strategia komunikacyjna – uwzględniająca także publikację płatnych treści – będzie świetnym dopełnieniem innych działań marketingowych. Dzięki niej dobre słowo na temat usług firmy czy jej nowego produktu dotrze na łamy najbardziej znanych czasopism i portali internetowych. Duża ilość wzmianek o przedsiębiorstwie podniesie świadomość marki wśród konsumentów, a co za tym idzie – zachęci ich do skorzystania z jej usług. Płatne treści to doskonały sposób na trafienie z przekazem do licznej grupy potencjalnych klientów.

Zadbamy o to, aby artykuły sponsorowane promujące Twoją firmę były angażujące, merytoryczne, ale przy tym napisane wciągającym językiem. Dobierzemy optymalne miejsca ich publikacji. Dzięki temu dotrzesz do swojej grupy docelowej i zyskasz uznanie w jej oczach. A stąd prosta droga do polepszenia wyników sprzedaży!

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]