Content marketing

Wykorzystaj moc działań content marketingowych!

R

Zapewniasz swoim klientom wartościowe źródło informacji na temat swojej firmy i branży

R

Wzbudzasz zaufanie i budujesz wizerunek eksperta w Twojej dziedzinie

R

Zwiększasz wartościowy ruch na Twojej stronie www

R

Wyróżniasz się pozytywnie na tle konkurencji

R

Pozyskujesz lojalnych klientów w subtelny sposób

Content Marketing

 

Dobrze zaprojektowana strategia content marketingowa to przepustka do serc i umysłów potencjalnych klientów. Przygotowujemy angażujące treści skrojone pod Twojego odbiorcę, planujemy optymalne miejsca ich publikacji. Zapewniamy możliwie mierzalne efekty działań i długoterminowe korzyści. Wzmacniamy i promujemy Twój wizerunek poprzez:

Content Marketing

Definiujemy Twoją grupę docelową, a następnie wybieramy rodzaj treści i sposób ich dystrybucji. Tworzymy atrakcyjny content (teksty, grafiki, wideo), który zaprezentuje Twoją firmę od najlepszej możliwej strony – jako eksperta i pomocnika. Budujemy przywiązanie do marki, którego owocem jest zwiększenie sprzedaży i liczby powracających klientów.

Copywriting

Pisanie na potrzeby Internetu to nasz żywioł. Optymalizujemy treści stron tak, aby sprzedawały słowem. Tworzymy wysokiej jakości artykuły na wybrany przez Ciebie temat. Przygotowujemy content, który podbija serca użytkowników mediów społecznościowych.

CMS (publikacja treści na www)

Bierzemy na siebie odpowiedzialność za publikację treści na Twojej stronie poprzez system CMS (WordPress, Joomla, Drupal, inne). Zapewniamy punktualność i rzetelność prowadzonych działań. Dzięki naszemu wsparciu możesz skupić się na innych zadaniach.

Infografiki / videografiki

Wyróżniamy Cię poprzez oryginalnie przedstawione treści. Dane tekstowe przełożone na język obrazu są znacznie przystępniejsze i co najważniejsze – zyskują ogromne zainteresowanie internautów. Projektujemy infografiki (także animowane), które przekazują ważne informacje o Twojej branży i mają realną wartość dla odbiorcy. Dodatkowo lubią roznosić się wirusowo w mediach społecznościowych.

Artykuły sponsorowane

Piszemy wysokiej jakości i zoptymalizowane pod kątem SEO treści. Dzięki nam trafiasz na łamy największych / najbardziej prestiżowych portali internetowych i blogów. Przygotowane przez nas artykuły są źródłem cennej wiedzy dla czytelników i jasnym sygnałem, że w swojej branży nie masz sobie równych.

Buzz Marketing

Podsycamy zainteresowanie Twoją marką poprzez działania na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Dzięki nam wiadomość o Twojej nowej usłudze lub ciekawym produkcie trafi w wiarygodny sposób do tysięcy osób, które szukają porad zakupowych w sieci. W pełni wykorzystujemy możliwości, jaki daje monitoring Internetu, przez który docieramy do dyskusji na temat Twojej marki lub branży.

e-PR

Dbamy o Twój oficjalny wizerunek w Internecie. Redagujemy, publikujemy i rozsyłamy informacje prasowe o Twoich nowych produktach czy usługach. Przygotowujemy materiały promocyjne i udostępniamy je dziennikarzom oraz wpływowym osobom z Twojej branży. Zabieramy oficjalny głos w sprawie Twojej marki w dyskusjach na jej temat jako e-rzecznik (blogi, media społecznościowe, fora).

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]