15 artykułów, dzięki którym ogarniesz online marketing w czasie pandemii

Przeczytasz w około: 6 minut

Spis treści:

Ta publikacja jest praktycznym zbiorem najpopularniejszych tekstów poradnikowych autorstwa naszych specjalistów. Skorzystało z nich już ponad 6 tysięcy przedsiębiorców takich jak Ty. Wykorzystaj je, by samodzielnie podjąć proste i skuteczne działania z zakresu pozycjonowania, reklamy online lub content marketingu.

Dla kogo jest nasz poradnik?

  • Dla przedsiębiorców rozpoczynających działania marketingowe w internecie.
  • Dla osób, które chcą usprawnić swój marketing online i dotrzeć do szerszego grona klientów.
  • Dla firm, które ze względu na kryzys musiały zrezygnować z profesjonalnego wsparcia agencji marketingowej, ale nie chcą stracić efektów dotychczasowych działań.

Nasza zaktualizowana wiedza i Twój cenny czas

Nasz zespół to doświadczeni eksperci z takich dziedzin jak SEO, PPC, content marketing, analityka i wszystko to, co składa się na Performance Marketing. Wiedzą dzielimy się na blogu już od 2012 roku.

Teraz, z myślą o trudnej sytuacji, w jakiej znaleźli się przedsiębiorcy (spowolnienie gospodarcze wywołane pandemią Covid-19), postanowiliśmy wybrać i zaktualizować treści, które mogą się przydać w dobie kryzysu. Prezentujemy je w formie zestawienia, bo wiemy, że Twój czas jest teraz szczególnie cenny. Nie trać go na poszukiwanie rozwiązań – skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów.

Dlaczego nie tworzymy nowych treści, lecz aktualizujemy te opublikowane? Bo kryją w sobie ważną i potrzebną wiedzę opartą na solidnym doświadczeniu.  Wolimy też, by nasi eksperci, zamiast pisać kolejne artykuły na ten sam temat, poświęcili swoją energię naszym Klientom, o których musimy teraz zadbać ze szczególną uwagą.

Wskazówka od załogi Rocket Media

Domyślamy się, że pierwszy rzut oka na ogrom informacji dotyczących marketingu w sieci może wywoływać u Ciebie lęk lub niepewność. Zwłaszcza, jeśli widzisz konkurencję, która dziś radzi sobie lepiej od Ciebie. Być może czujesz, że przegapiłeś dobry moment, by zacząć, lub w trakcie „przeprowadzki” do online będziesz miał ochotę się poddać.

Oto najlepsze rady, jaką możemy Ci dać, zanim zabierzesz się do lektury: bądź opanowany, planuj działania i wprowadzaj je krok po kroku. Zawsze szukaj w sobie optymizmu i nie rezygnuj z walki o lepsze wyniki. Efekty przyjdą, jeśli będziesz konsekwentny i zdeterminowany. Wierzymy, że wkrótce spojrzysz wstecz w poczuciu dobrze zainwestowanego czasu.

Baza wiedzy: pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Działania SEO są konieczne, by internauci dowiedzieli się o istnieniu Twojej firmy. Wśród potencjalnych klientów są osoby, które właśnie w tej chwili wpisują w wyszukiwarkę zapytanie o produkt taki jak Twój. Pozycjonowanie to gałąź marketingu, która dba o to, by w wynikach wyszukiwania Twoja witryna zajmowała możliwie najwyższą pozycję. Jak możesz na to wpłynąć?

Baza wiedzy: reklamy PPC

Reklamy online

Chcesz przejść do bezpośredniego ataku? Uzbrój się w reklamy online, które dają szybkie i mierzalne efekty.

Baza wiedzy: content marketing

Content marketing

Sprowadzić Klientów na swoją stronę internetową to jedno. Ale zatrzymać ich na niej i przekonać do zakupu, to drugie. Content marketing to umiejętność tworzenia atrakcyjnych, przydatnych i perswazyjnych komunikatów, które umożliwią Ci dopiąć strategię sprzedażową na ostatni guzik.

Wykorzystaj nasze treści lub… nasze ręce do pracy

Jeśli czujesz się na siłach, by podejmować działania samodzielnie – na pewno znajdziesz wśród powyższych artykułów poradę, którą będziesz mógł wprowadzić w życie. Trzymamy kciuki za Twoją skuteczność.

Jeśli jednak uważasz, że potrzebujesz wsparcia ekspertów i rąk do pracy, skontaktuj się z nami. Znajdziemy sposób, by wesprzeć Cię w tych trudnych czasach.

Potrzebujesz wsparcia w e-marketingu?

Skontaktuj się
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211