Nowy layout AdWords w drodze!

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Jak ostatnio można zauważyć Google zmienia, zmienia i jeszcze raz zmienia. Modyfikacje dotyczą wyszukiwarki Google, pocztę Gmail oraz Google Analitycs. Tym razem czas przyszedł na Google AdWords co zapewne nie umknęło już stałym użytkownikom tego systemu.

Jak na razie sam Google milczy, a zmiany ewidentnie się dokonują. Można to zauważyć podczas przełączania się pomiędzy kontami klientów. Raz widzimy nowy wygląd (patrz obrazek poniżej) a raz stary.

Nowy layout AdWords

Może to być lekko irytujące, jednakże patrząc na idące zmiany można nabrać pewnej dozy optymizmu. To, co rzuca się w oczy to przede wszystkim przejrzystość nowego layout’a. Jest ładnie, schludnie i widać w tym dążenie do ujednolicenia produktów Google’a. Struktura samego menu nie uległa znaczącej zmianie. Wszystkie funkcje z obecnego menu pozostały bez zmian. Przeniesiono natomiast dostępy do konta – “wrzucono je” w tzw. “trybik” charakterystyczny m.in. dla poczty Gmail. Wygląd mechanizmu monitorowania reklam w AdWords nie zmienił się i jest taki sam.

Podsumowując wygląd nowego AdWords to rzecz gustu, rzecz jasna. Jak wiadomo liczy się to, co oferuję nam system, a sprawa layout’a to sprawa drugorzędna choć patrząc pod kątem nas jako użytkowników równie ważna skoro poruszamy się w systemie na co dzień. Koniec końcem dla mnie zmiany na in plus.

Potrzebujesz wsparcia w działaniach PPC?

Napisz do nas
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę