Nowe menu w Google

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Od jakiegoś czasu (już od okolic lutego) Google sygnalizowało wprowadzenie nowego menu. Czytając blogi SEO natrafiłem na informację, że zmiana zaczyna się pojawiać. W dniu dzisiejszym wchodząc na prywatną skrzynkę zniknął stary (dobry) czarny pasek z linkami do różnych usług Google a pojawiła się nowa ikonka. Po jej naciśnięciu pojawia nam się przejrzyste menu z ikonkami najważniejszych produktów Google.

google

Czegoś jednak brakuje…

No właśnie czego? Linków do tego z czego SEOwcy korzystają najczęściej:

  • Google Analytics
  • Google Adwords
  • Google Adsense (to już mniej pod SEO, opcjonalnie…)

Nawet po kliknięciu na link “Więcej” a nawet kolejnego linka “Jeszcze więcej od Google” nie znajdziemy szukanych usług. Wydawać by się mogło, że są to ważne dla Google usługi.
Użytkownikowi pozostaje wpisanie nazwy usługi w wyszukiwarce by wejść na konkretny adres.

Reszta funkcji została bez zmian. Zapraszam do testowania i dyskusji na Google+ oraz Facebook’u.

Potrzebujesz wsparcia w marketingu on-line?

Odezwij się!
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę