Algorytm Google bez linków

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

W przypadku Google i jego zasięgu zmiana ta byłaby rewolucją. Tak, jak wspomniany Matt powiedział – wyniki ulegają dużemu przetasowaniu.

Z drugiej jednak strony jeżeli Google posiada taką wersję swojego silnika znaczy to, że testują takie rozwiązania i możemy spodziewać się zmian w bliższej lub dalszej przyszłości.

Patrząc pod kątem użytkownika zmiana mogłaby przy odpowiednim skalibrowaniu algorytmu wyjść na plus dla jakości wyników. Wtedy w 100% liczyłaby się treść i jej wartość dodana. Pytanie tylko czy skrypt będzie w stanie ocenić treść na takim poziomie na jakim przyjęłaby ją próbka np. stu osób. Czas pokaże. Zainteresowanych odsyłam do źródła:

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę