Wystąpienie Radka Miszczaka na konferencji “Kreatywni Aktywni Pozytywni” we Wrocławiu

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Mimo napiętego grafiku i prowadzenia coraz większej ilości wymagających projektów, staramy się uczestniczyć także w inicjatywach niezwiązanych ściśle z naszą branżą. Wierzymy, że działalność edukacyjna i inspiracyjna to jeden z obowiązków każdego nowoczesnego biznesu.
Owocem tego sposobu myślenia było właśnie wystąpienie naszego CEO – Radka Miszczaka – na konferencji “Kreatywni Aktywni Pozytywni” skierowanej do nauczycieli i dyrektorów wrocławskich szkół. Przemówienie Radka pt. „Co robić, by szkoła przystosowywała do udanego życia … poza szkołą?” dotyczyło braków w systemie edukacji, które utrudniają uczniom odniesienie późniejszego sukcesu w życiu zawodowym, społecznym i prywatnym.

Całe wystąpienie można zobaczyć pod tym linkiem. Zapraszamy do oglądania i komentowania

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę