Szukamy zaginionego czasu z IT Corner

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Jak odnaleźć zaginiony czas lub wyczarować go tam, gdzie go już nie ma? Czy możliwe jest usprawnienie firmy bez angażowania w to dodatkowych zasobów? I przede wszystkim – jak podnieść się po porażce i nadal z optymizmem zmierzać do wyznaczonego celu? Na te i wiele innych pytań mieliśmy szansę odpowiedzieć sobie podczas lipcowego spotkania z IT Corner.

Piękny, bielawski pałac wydawał się być wręcz stworzony do tematu spotkania „Poszukiwacze zaginionego czasu”. Jednak nie tylko o organizacji pracy mogliśmy na tym wyjeździe usłyszeć. Niesamowitych emocji dostarczyła nam sobotnia rozmowa o biznesowych wpadkach i upadkach, czyli panel (nie tak piękną polszczyzną nazwany) o „biznesowych fuckupach”. Dobrze jest usłyszeć, że każdemu zdarza się czasem nawalić i że z każdej porażki można się podnieść, by iść dalej. I za tę szczerość serdecznie dziękujemy. Niosła ona w sobie dużą dawkę życiowej nauki.

Przypomnijmy jeszcze, że It Corner to dolnośląskie stowarzyszenie, która zrzesza firmy z sektora MŚP funkcjonujące na rynku nowych technologii. Wspólnie działamy w kierunku rozwoju i stałej aktywizacji szeroko rozumianej społeczności IT. Właśnie w ramach tej współpracy regularnie się spotykamy i dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem. Chętnie podejmujemy też nowe kwestie i rozszerzamy swoją wiedzę, by lepiej wykorzystać nasz potencjał biznesowy.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę