Rocket Media na TechSaturdays!

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Z przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie branży kreatywnej/technologicznej we Wrocławiu, na którym można złapać trochę inspiracji i wartościowych kontaktów.

Już w najbliższą sobotę 7. lutego odbędzie się kolejna edycja bezpłatnego eventu TechSaturdaysBringing together the best and the brightest in Tech/Creative industries.

Tym raz z pasjonatami nowych technologii – startupowcowcami, przedsiębiorcami, inwestorami – podyskutujemy o tematyce udanej sprzedaży.

Cytując: Great idea but no idea how to get customers? See different strategies that have been adopted to achieve initial sale.

Radek Miszczak wygłosi tam swoją prelekcję o wykorzystaniu AdWords i Facebook Ads przy zdobywaniu klientów. Zapraszamy również na posłuchanie o udanych strategiach w wykonaniu pozostałych mówców: Piotra Zaniewicza (RightHello) i Przemka Jaworskiego (Zmorph).

Esencja

  • TechSaturdays WRO #13: Sales
  • sobota, 7 II 2015; godzina 10:00-14:00
  • Sanatorium (Przejście Garncarskie 2/Rynek, Wrocław)
  • Zapisz się online

Do zobaczenia!

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę