Festiwal SEO 2017

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Katowice, jak i cały Śląsk to region, który dużo znaczy dla polskiego SEO. Nic zatem dziwnego, że to właśnie tam odbywa się jedna z lepszych konferencji poświęcona tematyce pozycjonowania. Na takim wydarzeniu po prostu nie mogło zabraknąć naszej ekipy!

Jak było? Intensywnie! I to bardzo. Dobrze ułożone panele i pokaźna dawka informacji to jest to, co lubimy najbardziej. I na szczęście właśnie tak wyglądała tegoroczna konferencja SEO w Katowicach. Oczywiście nie można nie wspomnieć o świetnej atmosferze tego wydarzenia i zapoznaniu się z ogromną liczbą osób ze świata SEO.

Do Wrocławia wróciliśmy porządnie zmęczeni, trzymając w rękach spory plik notatek. Jednocześnie nie mogliśmy się doczekać opublikowania prezentacji, by wychwycić to, czego zanotować nam się nie udało. I już czekamy na przyszłoroczny wyjazd!

W evencie wzięli udział nasi specjaliści SEO. Już niedługo będziemy mogli wykorzystać zdobytą na Śląsku wiedzę w praktyce. Mamy nadzieję, że wyniki pozytywnie zaskoczą naszych Klientów.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211