Festiwal SEO 2017

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Katowice, jak i cały Śląsk to region, który dużo znaczy dla polskiego SEO. Nic zatem dziwnego, że to właśnie tam odbywa się jedna z lepszych konferencji poświęcona tematyce pozycjonowania. Na takim wydarzeniu po prostu nie mogło zabraknąć naszej ekipy!

Jak było? Intensywnie! I to bardzo. Dobrze ułożone panele i pokaźna dawka informacji to jest to, co lubimy najbardziej. I na szczęście właśnie tak wyglądała tegoroczna konferencja SEO w Katowicach. Oczywiście nie można nie wspomnieć o świetnej atmosferze tego wydarzenia i zapoznaniu się z ogromną liczbą osób ze świata SEO.

Do Wrocławia wróciliśmy porządnie zmęczeni, trzymając w rękach spory plik notatek. Jednocześnie nie mogliśmy się doczekać opublikowania prezentacji, by wychwycić to, czego zanotować nam się nie udało. I już czekamy na przyszłoroczny wyjazd!

W evencie wzięli udział nasi specjaliści SEO. Już niedługo będziemy mogli wykorzystać zdobytą na Śląsku wiedzę w praktyce. Mamy nadzieję, że wyniki pozytywnie zaskoczą naszych Klientów.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę