Zobacz, jak zmieniła się nasza siedziba!

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Pod koniec zeszłego roku nasze biuro przeszło poważną metamorfozę. Do tej pory białe i puste ściany wypełniły się kreatywnymi grafikami autorstwa wrocławskiego studia Fat Cap. Ich wcześniejsze prace zdobią m.in. wnętrza kina Nowe Horyzonty czy Stadion Miejski we Wrocławiu. Artyści znani są również z muralu „Dżungla Miejska” na budynku przy ulicy Długiej.

Tematem przewodnim prac umieszczonych na ścianach naszej siedziby jest kosmos. Użyte w grafikach kolory są z kolei nawiązaniem do identyfikacji wizualnej Rocket Media. Wykreowana dzięki nim przestrzeń wniosła zupełnie nową jakość w naszą codzienną pracę w biurze. Zdążyliśmy już też odczuć, że odnowione wnętrze znajduje również uznanie w oczach naszych klientów. Zapraszamy do nas na kawę, by wyrobić sobie własne zdanie.

Kilka zdjęć z naszej siedziby można znaleźć na naszym Facebooku i na stronie Fat Cap Studio.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę