Skorzystaj z darmowych usług e-marketingu. Wspieramy biznes pakietami działań za ponad 50 tysięcy złotych.

Przeczytasz w około: 4 minuty

Spis treści:

Edit: Akcję zakończyliśmy w maju 2020 roku. 

Potrzebujesz pomocy w marketingu online? Chcesz by Twoja firma nie tylko przetrwała ten ciężki czas, ale przede wszystkim dobrze go wykorzystała? Zapraszamy na pokład Rocket Media.

Przygotowaliśmy akcję #rocketmisjaspecjalna, w której mamy do podarowania firmom nasze wiodące usługi o łącznej wartości ponad 50 tysięcy złotych. Skorzystaj z wiedzy i umiejętności naszych specjalistów. Nasze ręce na Twój pokład – całkowicie bezpłatnie!

Analizujemy rynek i widzimy, że liczba darmowych porad w dobie koronawirusa może przytłoczyć. „Jak przetrwać kryzys?”, „Jak walczyć ze spadkiem sprzedaży?”, „Darmowy poradnik konta Google Ads” to z pewnością ciekawe i warte uwagi przedsiębiorcy tematy. Tyle, że zakładają, że firmy mają teraz dużo czasu, by czytać poradniki, a potem wdrożyć je krok po kroku.

Sam jestem właścicielem kilku spółek i wiem, że jest mnóstwo pilnych tematów. Dlatego postanowiliśmy pomóc innym firmom. Nie w zdobywaniu wiedzy. Po prostu wykonując dla nich prace, na których się znamy. Jako Rocket Media jesteśmy partnerem biznesowym firm, które działają na rynku lokalnym jak i globalnym. Mamy doświadczenie i wykwalifikowany zespół. Teraz chcemy się tym podzielić z firmami, które tego potrzebują. Za darmo.

Grzegorz Bosak, CEO Rocket Media

Rozumiemy Twoje potrzeby

Rocket Media jest przedsiębiorcą takim jak Ty. Tak samo mierzymy się z niepokojem i narastającą frustracją. Czasem dopada nas rezygnacja, czasem zazdrość – w końcu są branże, które świetnie sobie w kryzysie radzą.

Naszym wspólnym problemem jest też chaos informacyjny. W czasie kryzysu obowiązki przedsiębiorców mnożą się, decyzje trzeba podejmować (zbyt) szybko. Liczba pomysłów na to, jak wyjść z pandemii obronną ręką, rośnie z godziny na godzinę, a czasu na ich realizację jest coraz mniej.

Walczmy z kryzysem razem! Filozofia #rocketmisjaspecjalna

Żaden biznes nie istnieje w próżni. Żeby przetrwać, potrzebujemy siebie nawzajem. Twoi Klienci są ważni także dla nas – zależy nam, żebyś miał ich jak najwięcej. Tymczasem koronawirus zamknął w domu konsumentów i paraliżuje możliwości zysku przedsiębiorców.

Wierzymy, że to, co teraz damy innym, kiedyś do nas wróci. Dzieląc się wiedzą i umiejętnościami, dając wymierne korzyści i kompetencje, chcemy dołożyć swoją cegiełkę do sieci wzajemnego wsparcia.

Dlatego, jeśli:

  • zatrudniasz więcej niż 9 osób i nie możesz liczyć na pełne wsparcie rządu
  • prowadzisz firmę, która dopiero rozpoczyna sprzedaż online
  • nie jesteś zadowolony z efektów swojej strategii marketingowej w dobie pandemii
  • masz pomysł na to, jak pokonać kryzys, ale brakuje Ci rąk do pracy, lub
  • nie masz takiego pomysłu i potrzebujesz wsparcia kreatywnego zespołu…

…wypełnij formularz poniżej i skorzystaj z wiedzy i naszego doświadczenia w Performance Marketingu.

Co dajemy?

To, co w Rocket Media najcenniejsze: czas i doświadczenie naszych najlepszych specjalistów. W ramach akcji za darmo przeprowadzą:

  • Audyty SEO
  • Audyty konta Google Ads
  • Audyty contentu na Twojej stronie
  • Analizy konkurencji.

Wybierz jedną z usług, wypełnij formularz poniżej i skorzystaj z realnej pomocy.

Wyjątkowość usług Rocket Media polega na tym, że nasi eksperci nie działają w oparciu o schematy: przeanalizują Twoją sytuację skupiając się na indywidualnych cechach Twojego biznesu i zaproponują te rozwiązania, które będą najlepsze dla Ciebie.

Korzyści dla Ciebie

Audyty i analizy pomogą Ci mądrze zaplanować działania z zakresu Performance Marketingu i szybko wdrożyć je w życie. Dzięki nim postawisz pierwszy krok w kierunku wyjścia z trudnej, chaotycznej sytuacji. Na solidnych fundamentach, które postawisz z nami, zbudujesz precyzyjne i sprawne mechanizmy napędzające sprzedaż.

Na realizację projektów dysponujemy limitowaną liczbą godzin. Nie zwlekaj ze zgłoszeniem. Największą szansę na wsparcie mają Ci, którzy szybko podejmują decyzje. Nie daj się wyprzedzić konkurencji.

Edit: Akcję zakończyliśmy w maju 2020 roku. 

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211