Radek Miszczak prelegentem na Big Game Expo 2016

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Pokazy kaskaderskie, prezentacje gier komputerowych, strzelanie z broni laserowej, mistrzostwa piwowarstwa i wiele innych atrakcji. A wszystko to w trakcie dwudniowych targów odbywających się w naszym rodzinnym mieście. Tak ciekawy event nie mógł umknąć naszej uwadze!

Impreza reklamująca się jako targi pełne adrenaliny będzie miała miejsce w Dynamic Congress Centre przy ulicy Rakietowej 33. 8 i 9 października 7 hektarów przestrzeni wystawienniczej zapełnią nie tylko tory do przejażdżek samochodami terenowymi, stoiska wystawców z branży komputerowej, fitness i militarów czy stoły do siłowania się na rękę. W trakcie eventu odbędą się również szkolenia i wystąpienia coachów biznesu. Jednym z prelegentów będzie Radek Miszczak, CEO Rocket Media. W swoim wystąpieniu podzieli się wskazówkami związanymi ze stosowaniem w życiu codziennym metod używanych podczas analizy ruchu w Google Analytics. Brzmi zachęcająco? W takim razie nie może Was tam zabraknąć!

Więcej informacji o imprezie znajdziecie na: https://big-game.pl/.

ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę