Konferencja “Nowe technologie i trendy na rynku reklamowym”

Przeczytasz w około: 1 minutę

Spis treści:

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych zdobycia najnowszej wiedzy z dziedziny marketingu i lubiących nawiązywać nowe relacje biznesowe.

Bezpłatna konferencja “Nowe technologie i trendy na rynku reklamowym” (pon. 19 I) zbierze praktyków rynków marketingu i twórców skutecznych kampanii reklamowych.

Po części oficjalnej odbędzie się afterparty: turniej kręglowy (płatny), w ramach którego jeszcze lepiej będzie można poznać się z uczestnikami konferencji.

My też tam będziemy! Zapraszamy na prelekcję Radka Miszczaka pt. „Co różni z perspektywy marketera iPhone’a 6 i Nokię 3210”?

Więcej informacji

Szczegóły

  • pon. 19 I 2015, 11-14
  • Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
  • ul. Wystawowa 1, 51-617 Wrocław
ROCKET MEDIA

Rocket Media Sp. z o.o.
ul. Strzegomska 140A
54-429 Wrocław

KRS: 0000490521
NIP: 8943050211

Ochrona prywatności

Szanowny Kliencie, chcemy oferować Ci usługi i materiały marketingowe, które będą przydatne w rozwoju Twojej firmy. Naszym celem jest precyzyjne i skuteczne wsparcie Twojego biznesu. Żeby móc go osiągnąć, potrzebujemy Twojej zgody na dopasowanie naszych działań do Twojego zachowania. Gwarantujemy, że zadbamy o Twoją prywatność, Twoje dane będą u nas bezpieczne, a Ty będziesz mógł cofnąć swoją zgodę w każdej chwili poprzez specjalny formularz, który utworzyliśmy na podstronie polityka prywatności.

Prosimy o zapoznanie się z treścią i wyrażenie zgody:
Zgadzam się na przechowywanie w moim urządzeniu plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zapisywanych w tych plikach, które pozostawiam w ramach korzystania z niniejszego Serwisu. Mam świadomość, że moje dane będą przetwarzane w celu analizy mojego zachowania na stronie Rocketmedia.pl przez Rocket Media Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 140A oraz zaufanych partnerów tej firmy. Zgodę mogę wycofać w każdej chwili za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce polityka prywatności.

Chcę korzystać z serwisu Rocket Media i  wyrażam zgodę