User Experience

User Experience

User Experience to dyscyplina łącząca w sobie psychologię poznawczą, badania nad użytecznością oraz nowoczesną technologię. Projektowanie intuicyjnych interface’ów to sztuka rozumienia potrzeb użytkownika, który wchodzi w kontakt ze stroną internetową. Odpowiedni design pozwala mu korzystać z niej sprawnie i bez momentów zastanowienia. W pracę nad użytecznością strony włączony jest szereg specjalistów – projektanci User Experience, graficy, developerzy, copywriterzy. Wspólnie działają oni na rzecz powstania najlepiej zaprojektowanych i najbardziej odpowiadających potrzebom użytkowników serwisów internetowych.

Na czym polega audyt User Experience?

Co zrobić jednak, jeśli strona już dawno została zaprojektowana, a mimo wszystko zależy Ci na podniesieniu jej użyteczności? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest audyt User Expercience. To jednorazowa, ale kompleksowa usługa. Nasi specjaliści dokładnie przyjrzą się Twojej stronie – zarówno od strony architektury informacji, jak i budowy poszczególnych elementów – formularzy, rodzajów zastosowanych CTA itp. Przygotowany przez nas dokument będzie stanowił kompendium wiedzy dotyczącej elementów witryny, które wymagają udoskonalenia oraz sposobów wprowadzenia niezbędnych zmian. Dzięki naszym wskazówkom Twoja strona stanie się przyjemnym, a co najważniejsze niezwykle przydatnym narzędziem w ręku użytkowników (czyli Twoich potencjalnych klientów).

Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje oczekiwania, a my przygotujemy ofertę z zakresu User Experience idealnie skrojoną pod Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami

 +48 71 757 50 56
 biuro@rocketmedia.pl


tak , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]

tak , wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [ czytaj więcej ]